Žygis jūriniu katamaranu „Per marias į Nemuno deltą“

Tai įspūdingas vienos dienos vandens žygis katamaranu į gražiausią Pamario krašto kampelį – Nemuno deltos regioninį parką. Profesionalus irklinis dešimtvietis jūrinis katamaranas bus mūsų transporto priemonė, kuria perplauksime skersai Kuršių marias (apie 9 km). Tikslas – pasiekti Ventės ragą (nepučiant vėjui, katamarane kelsime tiesiąją burę). Čia bus surengtas piknikas, po kurio lankysimės Paukščių žiedavimo stotyje, lipsime į senąjį Ventės švyturį.

Pasigrožėjus Ventės ragu, mūsų lauks jūrinis katamaranas, kuriuo tęsime žygį ir po truputį irsimės į Kniaupo įlanką, kuri dar vadinama vandens lelijų  ir paukščių rojumi. Iš Kniaupo įlankos pateksime į Rindupę ir kelionės gale pasieksime lietuviškąja Venecija vadinamą Mingės kaimą, kurio pagrindinė gatvė – upė. Pasigrožėję Minge, atgal į Nidą parplauksime kateriu arba jachta. Katamaranui pritaisėme lotyniškąją burę ir tokiu būdu šiam žygiui įdarbinome mūsuose vyraujantį vakarų vėją. 

Žygiai ir neužmirštamos patirtys galimos ir kitomis transporto priemonėmis: jachta, elektrine riedlente, o gal vėjaračiu?Maršrutas
Preila - Ventės ragas - Kniaupo įlanka - Mingės kaimas (15 km)
Trukmė
Apie 8 val.
Sąlygos
Min. 6 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Kaina: 130 Eur/žm. (įskaičiuota: PVM, instruktoriaus paslaugos, katamarano ir gelbėjimosi liemenių nuoma, piknikas, inventoriaus ir dalyvių parplukdymas atgal motoriniu laivu arba jachta)
jūrinis katamaranas_zygis katamaranu_ekstremalios pramogos_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis