Žygis kanojomis „Mirusios kopos“

Raudonojo žmogaus, kieto charakterio kopininkų, smėlio kopomis užverstų kaimų istorijos bei nepakartojami laukinės gamtos vaizdai laukia jūsų! Kartu su mūsų gidu leiskitės į žygį kanojomis šalia unikalaus grožio 9 km ilgio kopų virtinės. Mirusios kopos vietomis apaugusios smilgomis plyti Naglių gamtos rezervate, kuriame draudžiama vaikščioti.

Žygį pradėsime Pervalkoje, kur po keletos minučių instrukcijų, patrauksime vienintelio Lietuvoje vandenyje stovinčio švyturio link. Tuomet apiplauksime kryžiuočių istorijomis apipintą Žirgų ragą, o dar kiek pasiyrus gilyn į Naglių įlanką, atsivers fantastiškasis kopų pasaulis.

Šis laukinės gamtos kampelis su savo įlankėlėmis, meldais, ir juose perinčiais paukščiais geriausiai atsiskleidžia tyliai pavėjui iriantis šalia krantų. Pučiant vėjui, yra didelė tikimybė, kad galėsite stebėti ore sklandančius jūrinius erelius, kurių sparnų mostas siekia net iki 2 metrų.

Lydimi nuostabių reginių, kuriuos dovanoja Mirusios kopos, po maždaug 2 valandų pasieksite Naglių ragą, kur vaišinsimės pikniku. Vėliau keliausite išilgai vietinių žvejų legendomis apipintos Drimzako įlankos ir aplenkę Avies kulno ragą išvysite vieną didžiausių Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją: čia peri virš 6000 šių žuviaėdžių paukščių.

Žygis baigiasi ties Juodkrante. Kupinus naujų įspūdžių keliautojus galėsime pavėžėti iki Nidos mūsų autobusiuku.

Pastaba: žygis tinkamas ir pradedantiesiems. Esant šiaurės krypties vėjui, žygį pradėsime iš Juodkrantės. Mes stengiamės, kad jūs plauktumėte tik pavėjui (irkluosime 2 val., tada piknikas ir dar 1,5 val.)! Ir – be abejo, kviečiame į dar vieną žygį!Maršrutas
Pervalka – Mirusios kopos (Naglių gamtos rezervatas) – Juodkrantė (14 km)
Trukmė
Apie 5 val.
Sąlygos
Min. 6 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija.
Privatus turas – nuo 350 Eur
Kaina
Kaina: 65 Eur/žm. (instruktoriaus paslaugos, triviečių kanojų, gelbėjimosi liemenių nuoma, kava/arbata/užkandis, inventoriaus ir dalyvių nuvežimas-parvežimas)
zygis_mirusios kopos_kanojos_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis