Išvyka kanojomis „Grobštas“

Irklakojo komanda kviečia dar vienai aktyviai pramogai bei siūlo paslaugą: kanojų nuoma. Šios savarankiškos išvykos kanojomis metu patirsite unikalią Kuršių Nerijos gamtos kaitą. Išplaukę iš žaliosios Nidos priartėsite prie geltonosios Parnidžio kopos. Vėliau aplenksite smėlėtą Parnidžio ragą, kurį kuršiai vadindavo Radziniu ir atsidursite unikalaus grožio Grobšto įlankoje. Nuo čia iš marių atsiveria nepakartojami vaizdai į vieną didžiausių Europoje vėjo suformuotų kopų – Sklandytojų kopą (53 m virš jūros lygio). Ši kopa yra Grobšto rezervate, kuriame vaikščioti griežtai draudžiama, todėl šį gamtos stebuklą iš arčiau galima pamatyti tik prisiyrus kanoja.

Grobšto įlanka įdomi ir tuo, kad ties įlankos viduriu einanti išorinė Šengeno erdvės siena skiria Lietuvą ir Rusiją.

Dėmesio: draudžiama kanojomis priplaukti arčiau kaip per 600 m iki geltonų plūdurų, kurie žymi valstybinę sieną! Visų dalyvių iš anksto prašome nelipti į kopas ir nesileisti nuo jų. Vienas žmogus kildamas arba leisdamasis nuo kopų nuslinkdina keletą tonų smėlio! Prašome gerbti ir tausoti unikalią Kuršių nerijos gamtą.

Kanojų nuoma: vasaros pirmadieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 21 val., esant laisvoms kanojoms – susisiekime.

Maršrutas
Nida-Grobšto įlanka-Nida (4–6 km)
Trukmė
1–6 val.
Sąlygos
Min. 2 dalyviai.
Kaina
Kaina: 20 Eur/val. (įskaičiuota: PVM, trivietės kanojos ir gelbėjimosi liemenių nuoma)
kanojų nuoma_grobšto įlanka_isvyka kanojomis_kanoja_ekstremalios pramogos_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis