Buriavimas vėjaračiais ant grunto

Norite patirti ypatingus pojūčius buriuodami? Blokart vėjaračiai vasarą Nidos aerodrome ar jūsų pasirinktoje kitoje vietoje ne sezono metu suteiks tokią galimybę!

Per 5 min. mūsų profesionalūs instruktoriai Jus išmokys buriavimo Blokart vėjaračiu pagrindų, o po to galėsite savarankiškai pasikinkyti vėją ir pajausti buriavimo džiaugsmą, daugelio apibūdinamą kaip skrydis. Jokio variklio zyzimo, jokių sintetinių garsų ir išmetamųjų dujų – tik gaivus vėjo ošimas pro skruostus ir vėjo jėga rankoje laikant šotą (burės virvę)! Išmokę buriuoti vėjaračiu, savarankiškai galėsite varžytis su kitais trasoje! Surengsime jūsų įmonės kolektyvui buriavimo sausumoje čempionatą su adrenalino kupinomis akimirkomis, kurios įsimins ilgam.

Norintiesiems tobulėti ir gilintis į buriavimo Blokart vėjaračiais subtilybes su malonumu padės 2017 m. Europos ir 2012 m. Pasaulio čempionas Matas Mizgiris.

Kitos galimos buriavimo vietos:
Klaipėda, Šilutė, Tauragė, Mažeikiai, Telšiai, Kėdainiai, Kaunas, Birštonas, Panevėžys, Molėtai, Vilnius, Latvija, Estija, Danija (Romo sala). Minimalus kietos dangos plotas: 20 x 60 metrų.

Vietovė
Atvira vietovė su kieta bent 20x60m danga
(Nidos aerodromo nuoma - 100 Eur/val)
Trukmė
1–2 val.
Sąlygos
Reikalingas 3–4 m/s vėjas, neapsnigta danga. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Vėjaračio nuoma - 50 Eur/val. (įskaičiuotas PVM)
blokart vejaračiai_buriavimas_pramogos pajuryje_ekstremalios pramogos_aktyvus laisvalaikis_ka veikti nidoje_nida_vejaratis_irklakojis