Buriavimas vėjaračiais ant grunto

Norite patirti ypatingus pojūčius buriuodami? Blokart vėjaračiai vasarą neveikiančiame Nidos aerodrome ar jūsų pasirinktoje kitoje vietoje ne sezono metu suteiks tokią galimybę!

Per 5 min. mūsų profesionalūs instruktoriai Jus išmokys buriavimo Blokart vėjaračiu pagrindų, o po to galėsite savarankiškai pasikinkyti vėją ir pajausti buriavimo džiaugsmą, daugelio apibūdinamą kaip skrydis. Jokio variklio zyzimo, jokių sintetinių garsų ir išmetamųjų dujų – tik gaivus vėjo ošimas pro skruostus ir vėjo jėga rankoje laikant šotą (burės virvę)! Išmokę buriuoti vėjaračiu, savarankiškai galėsite varžytis su kitais trasoje.

Norintiesiems tobulėti ir gilintis į buriavimo Blokart vėjaračiais subtilybes su malonumu padės 2017 m. Europos ir 2012 m. Pasaulio čempionas Matas Mizgiris.

Kitos galimos buriavimo vietos:
Klaipėda, Šilutė, Tauragė, Mažeikiai, Telšiai, Kėdainiai, Kaunas, Birštonas, Panevėžys, Molėtai, Vilnius, Latvija, Estija. Minimalus kietos dangos plotas: 20 x 60 metrų.

Vietovė
Atvira vietovė su kieta bent 20x60m danga
(Nidos aerodromo nuoma - 100 Eur/val)
Trukmė
1–2 val.
Sąlygos
Reikalingas 3–4 m/s vėjas, neapsnigta danga. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Vėjaračio nuoma - 50 Eur/val. (įskaičiuotas PVM)
blokart vejaračiai_buriavimas_pramogos pajuryje_ekstremalios pramogos_aktyvus laisvalaikis_ka veikti nidoje_nida_vejaratis_irklakojis