Elektrinių riedlenčių varžybos

Padovanokite savo šeimos nariams, kolegoms ar draugams greičio ir lygsvaros iššūkį ir įvaldykite elektrines Pathfinder riedlentes! Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo sudėtinga, bet pasitreniravus – paprasta kaip 2x2!

Nidos aerodrome mūsų profesionalus instruktorius per 10 min. apmokys jus valdyti šias long board tipo elektrines riedlentes. Mokysitės minimaliu elektrinės riedlentės galingumu, apsiginklavę riedutininko apsaugomis, įsisavinsite stovėsenos padėtis: kaip pradėti važiuoti, apsisukti, stabdyti.

Apsipratus su elektrine riedlente, instruktorius įjungs didesnę jos pavarą ir tuomet galėsite patirti iki 18 km/h greičio pojūtį bei varžytis su kitais trasoje. Jums pageidaujant suorganizuosime azartiškas elektrinių riedlenčių varžybas, kurias vainikuos apdovanojimų ceremonija su šampano purslais!

Mažiau drasūs riedlentininkai ar riedlentininkės galės važiuoti atsisėdę ant elektrinės riedlentės – tai lyg sėdėtum ant asfaltu judančio suoliuko. O sudalyvus varžybose, kviečiame ir į elektrinių riedlenčių žygį!

Vietovė
Nida, Palanga ir kt. vietovės
Trukmė
1-2 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Nuo 25 Eur/žm. be PVM
elektrines riedlentes_e riedlente_elektrine riedlente_aktyvus renginiai_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis