Įgulos formavimas „Draugystės po burėmis nesuvaidinsi“

Norite išmėginti savo kolektyvą, pažinti jo žmogiškąsias ir darbines savybes? Buriavimo mokymai jachtaLietuva“ (ar panašia) kartu su savo kolegomis Baltijos jūroje – puikiausia personalo šlifavimo akademija, kurioje atsiskleidžia tikrieji žmonės, jų savybės ir talentai. Įgulos formavimo seminaro, kurį veda patyrę kapitonai ir buriuotojai, tikslas yra ugdyti lyderius, stiprinti toleranciją, pasitikėjimą vieni kitais ir gerinti darbo komandoje įgūdžius.

Seminaro pradžioje dalyviai praeina teorinio pasirengimo kursą apie buriavimo pagrindus ir žmonių saugą jūroje, yra supažindinami su laivu, paskirstomos funkcijos tarp įgulos narių. Tuomet laivas pakelia bures iš Klaipėdos uosto.

Kolektyvas turi intensyviai dirbti, kad sustyguotų savo veiksmus ir palaikytų darnų burlaivio judėjimą Baltijos jūroje. Apsipratę su burlaivu, kolektyvo nariai yra pasiskirstomi komandomis-vachtomis, kurios dalyvauja laivo valdymo varžybose. Šių varžybų metu labai svarbi gera ir neiškraipyta komunikacija tarp vadovaujančiųjų ir komandos, ypač kai pradeda stipriai švilpti vėjas ir garsiai šniokšti bangos. Komandos nariai patiria intensyvias emocijas, turi patys priiminėti sprendimus ir laimėti geriausios komandos titulą. Parplaukus į krantą yra daromas mokymų aptarimas, laive valgomi pavakariai.

Buriavimo mokymų dalyviai, grįžę į įprastas gyvenimo sąlygas, į daugelį žemiškų rūpesčių žvelgia naujai, jūros, vėjo ir burių paveiktomis akimis.

Kolektyvams, norintiems patirti dar intensyvesnius išgyvenimus, galime suorganizuoti dviejų dienų įgulos formavimą-kelionę Klaipėda–Liepoja (nakvynė laive)–Klaipėda. Taip pat rengiame teminius seminarus-varžybas kolektyvams šiomis temomis: ekstremalių situacijų valdymas jūroje, simuliaciniai gelbėjimo darbai, burlaivių regata ir kt. Visų buriavimo mokymų pagrindinis bruožas – teorijos taikymas praktikoje pagal principą 20-80.

Vietovė
Klaipėda, Nida, Mingė
Trukmė
8 val.
Sąlygos
Min. 6 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
nuo 140 Eur/žm. (be PVM)
buriavimo seminaras_buriavimas_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis