Buriavimas Blokart vėjaračiais „Baltija“

Buriavimas ir nepakartojami jo nuotykiai prasideda! Vėjas, saulė, o galbūt ir dargana – tai idealus metas patirti Kuršių nerijos smėlio, bangų ir vėjo stichiją keliaujant Blokart vėjaračiais Baltijos jūros paplūdimiais. Jūsų pageidavimu suteiksime kombinezonus nuo lietaus.

Buriavimo patirtis nebūtina – mūsų instruktorius per kelias minutes apmokys jus vėjaračio valdymo technikos ir galėsite savarankiškai leistis į nuotykį.

Esant pakankamai kietam smėliui ir pučiant vėjui, triračiu buriniu vėjaračiu galima išvystyti 25–50 km/h greitį ir pasileisti pirmyn, kur tik akys mato.

Kelionė smėlėtu pajūriu parenkama greičiausiu kursu, t. y., pasikinkius vakarinių-pietvakarinių krypčių vėją buriavimas prasideda Juodkrantėje (buriuojame į Smiltynę). Pučiant Žiemiui (šiauriniam vėjui) žygį pradėsime Smiltynėje.

Nepamirštamų įspūdžių kupino žygio pabaigoje surengsime Jums pikniką.

P. S. aktyviam jūsų kolektyvo renginiui, bernvakariui, mergvakariui ar giminės šventei pasiūlysime Blokart vėjaračių maratoną, kurio metu galėsite rungtis vienas su kitu pajūryje, Neringoje.Maršrutas
Juodkrantė-Smiltynė (20 km), Juodkrantė-Piratų namelis-Juodkrantė ar pan.
Trukmė
Apie 3,5 val.
Sąlygos
Žygis organizuojamas bet kuriuo metų laiku (min. 3 dalyviai). Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
100 Eur/žm. (5 žm. grupė)
Į kainą įskaičiuota: instruktoriaus paslaugos, vėjaračių nuoma ir transportavimas, kava/arbata/užkandis.
buriavimas blokart vejaraciais pajuriu_buriavimas_pramogos pajuryje_ekstremalios pramogos_aktyvus laisvalaikis_ka veikti nidoje_nida_vejaratis_irklakojis