Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis

Kai Kuršių marios ar kiti vandens telkiniai pasidengia ledu, Irklakojis kviečia išbandyti Ice-Blokart ledroges ir patirti buriavimo jomis džiaugsmą! Buriuodami pajusite gamtos stichijų dermę: pačiūžos tyliai slysta ledu, vėjas gaudžia ausyse, o jūs lekiate pirmyn dideliu greičiu.

Ice-Blokart ledroges valdyti yra itin paprasta ir saugu, o tokia žiemos pramoga tinka net ir niekada neburiavusiems žmonėms. Po 5 min. instruktažo jau galėsite savarankiškai buriuoti mūsų patikrintame saugiame ledo ruože ir su draugais ar kolegomis galynėtis, kas tobuliau pasikinkė vėją.

Norintiems patirti daugiau, suorganizuosime ir didesnį nuotykį. Vienos dienos žygį ledrogėmis pakrantėmis, skersai Kuršių marių (jei ledo sąlygos leidžia) arba savaitės trukmės ledrogių ekspediciją į Suomiją ar Švediją.

Galimos buriavimo vietos:
Kuršių marios, Gargždų karjeras, užliejamos Nemuno pievos, Rėkyvos ežeras, Kauno marios, Elektrėnų marios, Trakų ežerai, Kertuojos ežeras ir kiti ledu padengti vandens telkiniai. Plotas buriavimui: nuo 100 x 200 metrų.

Ieškote daugiau žiemos pramogų – galbūt tai bus komandinis poledinės žūklės čempionatas?

Vietovė
Kuršių marios, Rėkyvos ežeras, Elektrėnų marios ir kiti vandens telkiniai
Trukmė
1-2 val.
Sąlygos
Reikalingas 3–4 m/s vėjas, min. 10 cm ledo storis. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Ledrogių nuoma - 55 Eur/val.
ice blokart_ice-blokart_ledrogės_ledrogės_buriavimas_pramogos pajuryje_ekstremalios pramogos_aktyvus laisvalaikis_pramogos ziema_ziemos pramogos_vejaratis_irklakojis