Plaukimas kanoja į Parnidžio kopas

Prisilieskite prie užpustytos Nidos istorijos! Plaukimas kanoja prie vienos iš aukščiausių Europoje Sklandytojų kopos kartu su mūsų gidu! Jus nuplukdysime ten, kur draudžiama vaikščioti žmonėms ir iš arti parodysime išorinę Šengeno sieną tarp Lietuvos ir Rusijos.

Išlipę į smėlėtą krantą, keliausite minkštu kopų smėliu gilyn į Parnidžio kopas. Ten išgirsite istorijas apie tarpukaryje visame pasaulyje garsėjusią Nidos sklandymo mokyklą, pasaulinį sklandymo rekordą, akmens amžiaus gyvenvietę, paslaptingąjį Mirties slėnį.

Beje, ar žinojote, kad Nidą sudaro 3 kaimai? O tai kad dabartinė Nida yra savo trečiojoje vietoje, o kitos dvi – giliai po smėliu? Visa tai ir dar daug kitų įdomių faktų apie Kuršių neriją, jos gyvenvietes ir pustomų kopų keliones sužinosite šios 2,5 valandų kelionės kanojomis ir pėsčiomis per smėlį metu.

Jei plaukimas kanoja ir kelionė į įspūdingas kopas jus sugundys – būsime jūsų tiltu tarp praeities ir dabarties!

P. S. ši aktyvi pramoga pajūryje galima būti ir pramoga kolektyvui ar draugų grupei: pagal jūsų poreikį adaptuosime šią pramogą jūsų aktyviam bernvakariui, mergvakariui ar kolektyvo išvykai prie jūros. Šalia pasivaikščiojimo Nidos kopose galime suorganizuoti ir prie šios pramogos priderinti kitas pramogas, tokias kaip: diskgolfo turnyras, kaitavimo pamoka, įvairių aitvarų laidymasradijo bangomis valdomų laivų varžybos ar kt.

 Maršrutas
Nidos įlanka - Radzinis - Grobšto įlanka - Sklandytojų kopa - Parnidžio kopos - Radzinis - Nida (apie 7–8 km)
Trukmė
apie 2,5 val.
Kaina
35 Eur/žm. (PVM įskaičiuotas)
Sąlygos
Reikalinga išankstinė rezervacija. Min. grupės dydis – 6 žm., esant mažesnei grupei – minimali žygio kaina yra 150 Eur
Irklavimo patirtis nebūtina.
zygis kanojomis_zygis_aktyvus renginiai_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis