Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos

Esame vėjaračių sporto pradininkai Lietuvoje, o dabar žengiame dar vieną žingsnį – pristatome radijo bangomis valdomus vėjaračius. Šie mažyliai yra 1 m aukščio, 0,73 m ilgio ir 0,5 m pločio (Class 1 vėjaračių sumažinta versija). RC vėjaračiai sugeba išvystyti įspūdingą greitį ir neskleidžia jokio garso – jų kuras yra vėjas.

Mūsų profesionalus instruktorius per 5 min apmokys jus valdyti šias sausumos jachtas ir jau galėsite kartu su kolegomis ar draugais lenktyniauti bazinėje trasoje. Buriuoti RC vėjaračiais galima tiek lauke, tiek uždaroje patalpoje – pakanka bent 100 kv. m. ploto. Jei nėra vėjo – ne problema – mūsų turimi ventiliatoriai užtikrins jums valandų valandas nepertraukiamo džiaugsmo.

Norintiems giliau pažinti greitesnį už vėją buriavimą 2017 m. Europos ir 2012 m. Pasaulio Blokart vėjaračių čempionas M. Mizgiris pristatys vėjaračių sportą, vėjaračių konstrukciją, valdymo ir burės veikimo principus. Išdėstys pagrindines vėjaračių lenktynių taisykles, išmokys buriavimo, pagreitėjimo, vėjo sekimo niuansų, o taipogi varžybinės strategijos ir taktikos. Po paskaitos įgautas teorines žinias galėsite pritaikyti RC vėjaračių varžybose.

Varžybose galima startuoti tiek individualioje, tiek ir komandinėje įskaitoje. Varžybos susideda bent iš 7 važiavimų. Kiekvieno važiavimo metu yra skelbiamas startas. Po starto signalo vairininkai kerta starto liniją ir rungtyniaudami pagal taisykles turi kuo greičiau pasiekti finišą. Pirmasis kirtęs finišo liniją gauna 1 baudos tašką, 2-asis – 2 baudos taškus ir t. t. Laimi mažiausiai taškų surinkęs vėjaratininkas / komanda.

Vietovė
Min. 100 kv. m. lygaus paviršiaus
Trukmė
1,5 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Nuo 35 Eur/žm.
vėjaračiai_radijo bangomis valdomi vejaraciai_vejaratis_