Žygis elektrinėmis riedlentėmis „Pamario takais“

Įveikite greičio ir lygsvaros iššūkį keliaudami elektrine Offroad riedlente Kuršių Nerijoje! Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo sudėtinga, bet pasitreniravus – paprasta kaip 2x2 aktyvi pramoga pajūryje!

Nidos aerodrome mūsų profesionalus instruktorius per 10 min apmokys jus valdyti šią long board tipo offroad elektrinę riedlentę. Mokysitės su minimaliu elektrinės riedlentės galingumu, įsisavinsite stovėsenos padėtis – kaip pradėti važiuoti, apsisukti, stabdyti.

Kai apsiprasite su elektrine riedlente, instruktorius įjungs didesnę pavarą ir tuomet kartu keliausime žaliaisiais pamario takais į Bulvikio įlanką. Greitį reguliuoja pats vairininkas, maksimalus pasiekiamas greitis vidutiniu galingumu – 18 km/h.

Žygio dalyvių lauks unikalaus grožio Bulvikio įlanka, o grįžtant gabiausiems mokiniams instruktorius galės parodyti maksimalų elektrinės riedlentės galingumą ir greitį – 30 km/h. Bulvikio įlankoje galima suorganizuoti papildomą pramogą: pikniką ar kuršiško lobio paieškos žaidimą.

Mažiau drasūs riedlentininkai ar riedlentininkės gali važiuoti atsisėdę ant elektrinės riedlentės – tai panašu į sėdėjimą ant judančio suoliuko.

Pastaba: maksimalus vairininko svoris – 120 kg, žygis elektrine riedlente nevyksta lyjant stipriam lietui.

Maršrutas
Nidos aerodromas - Bulvikio įlanka - Nidos aerodromas (5–6 km)
Trukmė
Apie 1,5 val.
Sąlygos
Min. 4 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Kaina: 50 Eur/žm. (įskaičiuota: PVM, e-riedlentė, šalmas, kelių, alkūnių ir delnų apsaugos, instruktoriaus paslaugos)
elektrine riedlente_e riedlentese-riedlentes_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis