Žygis dviračiais „Tarp miškų ir smėlynų“

Šio žygio metu Kuršių Nerijos gamtą atrasite mindami dviračio pedalus. Išvyka prasideda Nidoje ir tęsiasi miškais ir Kuršių marių įlankomis. Žygis dviračiais nuves į aukščiausią Kuršių Nerijoje Vecekrugo kalną, kuris kadaise buvo didžiulė smėlio kopa, grasinusi užslinkti ant Preilos gyvenvietės. Prieš Pervalkos žvejų kaimelį sustosime Karvaičių kaimo užpustymo vietoje. Šis kaimas, kadaise buvo vienas iš didžiausių Kuršių Nerijoje.

Toliau privažiuosime Pervalką, nuo kurios 9 km tęsiasi Naglių gamtos rezervatas, o „Mirusias kopas" aplankysime pažintiniu taku į Naglių kopą. Vėliau dviračių takas pasisuks link Baltijos jūros, kur sustosime išsimaudyti, o kiek vėliau pasieksime Juodkrantę – seniausiai savo vietoje išlikusią žvejų gyvenvietę, kurią supa sengirės ir nepaliesta gamta. Žygis dviračiais užbaigiamas apžiūrint didžiausią Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją, kuri užima apie 9 ha plotą. Grįžimas į Nidą – autobusu.Maršrutas
Nida – Preila - Pervalka - Mirusios kopos (Naglių gamtos rezervatas) – Juodkrantė (32 km)
Trukmė
Apie 6 val.
Sąlygos
Min. 6 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Kaina: 70 Eur/žm. (įskaičiuota; PVM, grupės vadovas, dviračių nuoma ir transportavimas, kava/arbata, dalyvių parvežimas į Nidą)
žygis dviračiais_zygis_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis