Žiemos žygis ledrogėmis „Ventė-Nida“

Žiemos žygis skirtas tiems, kurie nori išmėginti Ice-Blokart ledroges ir save nestandartinėse situacijose. Tyla, pačiūžų garsas, vėjo šniokštimas ir burinės ledrogės ant Kuršių marių, skriejančios 20–50 km/h greičiu (pagal vėjo stiprumą) Jūsų atmintyje išliks ilgam. Greitį reguliuosite patys, pritraukdami arba atleisdami šotą – burės virvę.

Žygio pradžioje dalyviai išklausys buriavimo ledrogėmis bei saugaus elgesio ant ledo instruktažą. Po to 10 min. paburiuos Ice-Blokart ledrogėmis, atlikdami instruktoriaus užduotis. Kai tik apsiprasite su inventoriumi, tuomet – pirmyn! (visi mūsų klientai be išimties teigia, kad valdyti ledroges yra šimtą kartų paprasčiau nei jie įsivaizdavo).

Ledrogėmis pasikinkę vėją skriesime Ventės rago link. Priekyje buriuojantis instruktorius jums rodys kelią ir sutartiniais ženklais įspės apie esančias ledo kliūtis – „tarosus“ (ledų sangrūdas, kurios natūraliai atsiranda šalčių metu plečiantis ledui) arba žvejų prakirtas. Pusiaukelėje stabtelėsime atsigerti kavos ar arbatos, sušilsime. Pertraukėlės metu žygio instruktoriaus galėsite paklausinėti apie Kuršių Nerijos istoriją arba tiesiog pasimėgauti tyla ir įspūdingais vaizdais.

Žygis baigiamas Ventės rage. Susukus ledrogių bures, žygio dalyvius atgal į Nidą parveš buranas arba šumacheris su prikabintomis rogėmis. Esant palankiam vėjui, bus sudaryta galimybė atgal į Nidą grįžti Ice-Blokart ledrogėmis.

Pastaba: Žygis organizuojamas tik esant 100 % saugiam ledui, todėl kartu su jumis buriuojantis žygio vadovas bet kuriuo momentu pasilieka teisę dėl saugumo sumetimų žygį nutraukti. Žygio dalyviams būtina šilta, vėjui nelaidi apranga, šiltos pirštinės ir batai. Yra galimybė žygį organizuoti iš Ventės į Nidą, tokiu atveju žygio kaina padidėja 200 Eur.

Ieškote daugiau žiemos pramogų – galbūt tai bus komandinis poledinės žūklės čempionatas?

Maršrutas
Nida - Ventės ragas - Nida (apie 32 km)
Trukmė
Apie 4 val.
Sąlygos
Min. 4 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Kaina: 140 Eur/žm. (įskaičiuota: PVM, instruktoriaus paslaugos, ledrogių nuoma ir transportavimas, karšti gėrimai, buranas / šumacheris dalyviams atgal į Nidą)
ledroges_ice-blockart_ziemos pramogos_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_irklakojis