Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos

Pasinerkite į buriavimo pasaulį nesušlapdami kojų! 1,8 m „ūgio“ America's Cup dizaino varžybinės radijo bangomis valdomos jachtos suteiks jums šūsnį gerų emocijų stovint ant kranto ir varžantis su savo draugais, kolegomis ar vadovais.

Amerikos taurės dizaino radijo bangomis valdomos jachtos yra greitos ir labai manevringos – garantuojame, kad veiksmas ant vandens neleis jums nustygti vietoje!

RC jachtos valdymas vyksta 2 kanalais. Viena svirtimi valdosi vairo plunksna, kuri keičia jachtos kursą, o kita – burių virvės (šotai), kuriais yra pritraukiamos arba atleidžiamos burės. Vos per kelias minutes kartu su mūsų instruktoriumi išmoksite valdyti šiuos burlaivius ir jau galėsite lenktyniauti bazinėje distancijoje. Taipogi parodysime ir paaiškinsime, kodėl su burine jachta galima plaukti ir prieš vėją! Sužinosite, kas yra overkilis ir, kodėl aukštyn kojomis apsivertusi jachta pati atsiverčia į pradinę padėtį.

Norintiems labiau įsilieti į vėjo ir burių pasaulį prieš pradedant veiksmą ant vandens siūlome profesionalaus buriuotojo vedamą paskaitą apie buriavimo sportą. Paskaitos metu sužinosite apie jachtų konstrukciją, korpusų ir burių tipus, išsiaiškinsite, kokios jėgos veikia jachtą ir kas ją verčia judėti užduota kryptimi. Taip pat pasigilinsime į buriavimo metu vykstančius hidrodinaminius ir aerodinaminius procesus. Galiausiai pakalbėsime apie varžybas: pagrindines buriavimo taisykles, starto procedūrą, plaukimo distanciją, taktiką varžybų metu. Varžybos organizuojamos pagal individualią arba komandinę įskaitą.

Jums pageidaujant šią pramogą galime suorganizuoti ir 100 kv. m. dydžio pripučiamame baseine. Ir lauke, ir patalpos viduje, o mūsų ventiliatoriai sukurs jūsų vėją!
Kviečiame į nuotykį su vėjo ir burių pasaulio didesniaisiais!

Vietovė
Nida, Lietuvos pajūrys ar kitas bent 100 kv. m. vandens telkinys
Trukmė
1,5 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Nuo 40 Eur/žm.
jachtos_radijo bangomis valdomos jachtos_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_aktyvus laisvalaikis_irklakojis