Gintaro energijos terapija

Ar žinojote, kad baltiškasis gintaras lėmė tarptautinio žodžio „elektra“ atsiradimą (graikiškas žodis elektron (ήλεκτρον) reiškia „gintaras“)?
Nidoje kolektyvams organizuojama išskirtinė pramogą – Gintaro energijos terapija (GET).

Dalyviai keliaus į Gintaro muziejų Nidoje, kuriame išgirs 50 milijonų metų senumo gintaro susiformavimo istoriją, susipažins su gintaro tipais, spalvomis, pamatys įspūdingus inkliuzus.

Vėliau dalyviai iš rankų į rankas siųs gintaro gabalus, gaudys gintaro dulkių smilkalų aromatą ir paragaus Gintaro trauktinės. Gintaro terapija vainikuojama nepamirštama gintarinės elektros iškrova (visiems susikibus rankomis į vientisą ratą), kurią užtikrina tikriausiai vienintelė gintaro elektros mašina pasaulyje.

Į kainą įeina: apsilankymas Gintaro muziejuje, ekskursija ir pramogos, gintarinės degustacija, savo gintariuko apdirbimas).

Pastaba: norintiems plėtoti gintaro temą organizuojame įvairaus pobūdžio edukacijas: pvz. gintaro apdirbimas senoviniais įrankiais, gintaro gaudymas Baltijos jūroje ir kt.

Informacija: Baltijos auksas, pasiekęs Graikiją Antikos laikais (graikiškas žodis elektron (ήλεκτρον) reiškia „gintaras“) buvo vertinamas ne vien dėl savo grožio ar medicininių savybių – graikų mokslininkai pastebėjo gintaro savybę įgauti elektrinį krūvį ir pritraukti smulkias daleles ir tą jo savybę pavadino gintaro vardu. Tuo tarpu gintaro ir gintaro rūgšties panaudojimas sparčiai plinta medicinoje ir sukelia įvairiausias diskusijas.

Vietovė
Nida
Trukmė
1 val.
Sąlygos
Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
35 Eur/žm. (be PVM)
gintaro terapija_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis