Turistinis autoralis „Kuršiški klystkeliai“

Kolektyvams pristatome naują pramogą Kuršių Nerijoje: turistinis autoralis „Kuršiški klystkeliai“.

Šios pramogos pajūryje metu dalyviai turi būti pasiryžę priimti ir įveikti tiek komandinius, tiek asmeninius iššūkius ir iškovoti nugalėtojo titulą. Kiekvieno automobilio ekipažas yra nuo 3 iki 5 žmonių.

Turistiniame autoralyje dalyvaujama su įprastais automobiliais (automobilio galia nėra privalumas) ir aplankomos gražiausios Kuršių Nerijos vietos. Kadangi Kuršių Nerijos nacionaliniame parke automobiliai gali važiuoti tik ant asfaltuotos kelio dangos, daug dėmesio skiriama dalyvių veiksmui gamtoje, išlipus iš mašinos.

Ekipažo nariai įveiks įvairaus sudėtingumo rungtis. Nuo orientavimosi miške, komandinio kliūčių ruožo, klausimų apie Kuršių Neriją, KET klausimų iki slalomo, interaktyvių užduočių vandens ir vėjo stichijose ir kt. Nors vidutinis ralio greitis yra apie 25–35 km/h, azarto čia tikrai netrūksta. O savo ruožtu profesionalūs teisėjai  garantuoja itin aukštą turistinio autoralio lygį.

Komandos sutelktumas, teisingos strategijos pasirinkimas, veiksmų plano sudarymas ir tikslus jo vykdymas autoralio metu tik vieną komandą atveda prie aukščiausios apdovanojimų pakylos. Turistinis autoralis – ne vienintelis ralis, kurį organizuojame: kviečiame ir į nuotykių ralį gamtoje!

Vietovė
Kuršių nerija arba jūsų pasirinkta vietovė
Trukmė
4,5 val.
Sąlygos
15–100+ dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija.
Kaina
75 Eur/žm. (su savais automobiliais, be PVM)
auto ralis_ralis_aktyvus renginiai_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis