Naktinis Frisbee golfo turnyras

Ar jūs su kolegomis žaidėte golfą žvaigždėtą naktį?
Džordžas Sapenfildas (George Sappenfield) 1965 m. būtų stipriai nustebęs, jei sužinotų, kad jo išrastas frolfas (Frisbee+Golf=Frolf) pasieks Lietuvą, o frisbio lėkštės skries ir nakties metu.

Tamsoje šviečiančių frisbio lėkščių skrydžiai medžiojant taikinius atvers jums ir jūsų bendražygiams nuotykių, nestandartinių situacijų ir kitokio savęs bei kitų pažinimo pasaulį.

Frolfas – tai žaidimas, kuriame sportiškumas užleidžia vietą bendravimui, draugystei, kūrybiškumui ir atsitiktiniam kontaktui su žaidimą supančia aplinka.

Kuršių Nerijos kraštovaizdis ir atmosfera puikiai tinka pirmapradžiam frolfo variantui – su laisvai keičiama, kūrybiškai sudaroma trasa, kuri susideda iš natūralių ir nenatūralių taikinių. Pvz., pušaitės kamienas, sūpuoklių grandinė, mirksintis žymeklis egzotiškoje vietoje ir kt. Jums pageidaujant, trasą galime įrengti jūsų pasirinktoje vietoje.

Frolfo turnyro tikslas yra komandinis – visiems kartu įveikti trasą, išnaudojus mažiausiai frisbio lėkštės metimų. Skirtingos tematikos ir konfigūracijos trasose yra nuo 9 iki 18 ar daugiau vienas nuo kito per 50–150 m nutolusių taikinių. Į kiekvieną iš jų turite pataikyti su frisbio lėkšte. Priklausomai nuo žaidėjo frisbio metimo įgūdžių (o čia tikrai paprasta tobulėti!) vienam taikiniui gali prireikti 2,5 ar daugiau metimų.

Absoliutus frolfo turnyro tikslas – gerai praleistas laikas, kiekvieno žaidėjo pasitenkinimas įveikta trasa, komandinės dvasios pajautimas. Kita vertus, į tikslą orientuotiems komandos nariams yra sudaryta galimybė laimėti pagrindinį vakaro prizą.

Vietovė
Nida, Palanga ir kt. vietovės
Trukmė
1,5 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Nuo 45 Eur/žm. (be PVM)
frolf_frolf turnyras_frisbee golfas_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis