Orientacinis žaidimas mieste

Ieškote įdomios, prasmingos ir suvienijančios pramogos kolektyvui, šeimai ar draugams? Gal tai galėtų būti teminis orientacinis žaidimas jūsų mieste?Ar tai bus pajūrio perlas Klaipėda, kuri metams laiko buvo tapusi Prūsijos karališkosios šeimos rezidencija, ar pajūrio vėju alsuojanti Palanga? O gal bet kuris kitas Lietuvos miestas, miestelis – nuspręsite jūs. O mes pasinaudosime savo 10+ metų sukaupta patirtimi ir orientacinis taps nepamirštamu nuotykiu!

Komandomis dalyvaudami orientaciniame žaidime  atrasite ne tik dabartines įžymias ir vaizdingas vietas, bet ir nukeliausite laiku atgal, kad pajustumėte laiko perspektyvą ir praeities kartų gyvenimo niuansus. Veikdami išvien komandoje patirsite daug nuotykių ir įspūdžių.

Orientacinio žaidimo mieste komandos nariai rinks taškus įveikdami įvairius iššūkius. Orientuosis erdvėje pagal žemėlapį ar pagal užšifruotas šaradas, ieškos įdomių miesto erdvių, kuriose jų lauks komandiniai išbandymai. Ar tai būtų specialios užduoties / istorinio teksto paieška prie skulptūros, ar komandinis iššūkis su aitvarais, e-riedlentėmis, vėjaračiais, GPS imtuvais, metalo detektoriais ir kt. – dalyviams reikės pademonstruoti komandinę dvasią ir valią bei kartu nugalėti atrastą iššūkį.

Nuotykių kelias komandas atves į muziejus, netradicines ir vaizdingas erdves, kuriose reikės surasti temai reikalingą informaciją ir laiku kirsti finišo liniją.

Nugalėtojams paruošti apdovanojimai ir originalūs prizai!

Susisiekite su mumis ir kartu aptarkime šio renginio viziją.

Vietovė
Klaipėda, Nida, Juodkrantė, Palanga ir kt.
Trukmė
2–6 val.
Sąlygos
Organizuojama bet kuriuo metų laiku. Min. 10 dalyvių
Kaina
Nuo 40 Eur/žm. (be PVM)
orientacinis_pramogos pajuryje_aktyvus renginiai_pramogos klaipedos rajone_aktyvus poilsis_irklakojis