Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“

Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ labiausiai tinka jau „sutvirtėjusiam“ kolektyvui, kuriame šnekama laisvai ir be stabdžių. Žaidimo pagrindinis variklis – komunikacija. Tai komandinės varžybos, kurių metu komandos įtakoja viena kitos strategiją ir veiksmus.

Dalyviai patys pasirenka žaidimo greitį, judėjimo trajektoriją ir rezultatų gavimo būdą. Čia komandinis darbas vyksta linksmai ir kūrybiškai, komandos dydis 3–5 žmonės.

Žaidimo tikslas – kiekvienai komandai atsakyti į 20 klausimų apie vietovę, kurioje vyksta veiksmas. Laimi komanda, kuri per numatytą laiką suranda daugiausiai atsakymų ir pirma pristato juos į finišą. Komandoms yra išdalinamos radijo ryšio stotelės, per kurias jos gali susisiekti su Centriniu štabu ir klausti užuominų ar kitos jiems reikalingos informacijos.

Pokalbiai radijo ryšiu vyksta visiems viską girdint, tad komandos turi kalbėti apdairiai, naudodamos tik joms ir Centriniam štabui žinomus / suprantamus žodžius, kad neišduotų svarbios informacijos. Kita vertus, nėra nieko paslėpta, kas neiškiltų aikštėn, tad tarp visokių plepalų eteryje atidžiai besiklausanti ir tarp eilučių skaitanti komanda gali sužinoti daug apie atsakymą.

Komandoms finišavus suskaičiuojami rezultatai ir apdovanojama geriausiai pasirodžiusi komanda.

„Dėmesio, galvok, apie ką kalbi – Didysis Brolis stebi tave!“
O įveikus šį nuotykių žaidimą – kviečiame į dar vieną komandinį nuotykį!

Vietovė
Nida, Juodkrantė, Palanga ir kt. vietovės
Trukmė
2 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
45 Eur/žm. be PVM (įskaičiuota: vedėjas, radijo stotelės, žaidimo aprašymai ir instrukcijos)
zaidimas_racija_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis