Komandinis poledinės žūklės čempionatas

Sudalyvaukite azartiškose žvejybos rungtynėse ant Kuršių marių ledo! Komandinis poledinės žūklės čempionatas – tai puiki pramoga žiemą jums ir jūsų draugams ar kolegoms.

Komandinio poledinės žūklės čempionato tikslas – demonstruojant geriausią komandinį darbą per nustatytą laiką pagauti kuo daugiau žuvies. Dalyviai varžosi dviem raundais po 2 valandas, su pusės valandos pietų pertrauka, kurios metu dalyviai vaišinami kareiviška koše ir karštu vynu. Į žvejybos vietą dalyviai nuvežami buranais su rogėmis, vadinamaisiais šumacheriais. Varžomasi organizatorių pažymėtose eketėse komandomis, kurios sudaromos iš 2–3 dalyvių.
Žūklės čempionatas vykdomas tik tuo atveju, kai ledo storis čempionato vykdymo vietoje yra didesnis nei 10 cm ir nėra properšų ar kitų pavojingų ledo darinių.

Čempionato taisyklės:
Čempionato dalyviai privalo laikytis Mėgėjiškos žūklės ir žuvų apsaugos taisyklių (toliau – MŽT) ir šių nuostatų reikalavimų. Vienam žvejui leidžiama naudoti ne daugiau kaip vieną poledinės žūklės įrankį bei vieną masalą su vienu kabliuku (pastaba: čempionate naudoti galima tik vieną meškerę su viena avižėle, atsarginių meškerių turėti nedraudžiama). Avižėlių spalvoms ir formoms jokių apribojimų nėra, tačiau draudžiama naudoti papildomas viliojimo priemones, svorius ant valo bei echolotus.

Čempionato metu dalyviai gali žvejoti tik toje eketėje, kuri pažymėta renginio organizatorių vėliavėle.
Į čempionato rezultatą įskaitomos ir sveriamos visos varžybų metu komandos pagautos žuvys, atitinkančios MŽT numatytus leistino dydžio bei kitus reikalavimus.

Komanda, kurios pagautos žuvies svoris yra didžiausias, užima pirmąją vietą tame raunde. Atitinkamai pagal žuvies svorį yra skiriamos vietos kitoms komandoms: už 1 vietą – 1 baudos taškas, už 3 vietą – 3 baudos taškai ir t. t. Čempionato rezultatai skaičiuojami susumavus abiejų raundų baudos taškus. Komandinį poledinės žūklės čempionatą laimi mažiausiai baudų taškų surinkusi komanda.

Ieškote daugiau žiemos pramogų – galbūt tai bus buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis?

Vietovė
Kuršių marios, kiti vandens telkiniai
Trukmė
2–6 val.
Sąlygos
10-100+ dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
Nuo 50 Eur/žm. (be PVM)
poledine zukle_ziemos pramogos_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_irklakojis