Interaktyvus žaidimas „GPS iššūkis: infoeros legenda“

Ką veikti Nidoje? Kviečiame pažinti ją kitaip – GPS iššūkio: infoeros legenda metu. Naudodami modernią vietos pozicionavimo įrangą – GPS imtuvus atrasite pačias gražiausias Nidos vietas, o tuo pačiu linksmai susipažinsite su infoeros legenda apie ties Nida dingusį, pašto keliu važiavusios Prūsijos karalienės Luizės lobį.

Šis interaktyvus žaidimas sukuria konkurenciją tarp komandų, skatina bendradarbiauti dėl visus vienijančio tikslo – dingusio lobio.

Kaip vyksta žaidimas?

Pradžioje dalyviai apmokomi naudotis GPS imtuvu (trukmė ~5 min). Jūsų komanda gauna GPS imtuvą, su žemėlapyje sužymėtais taškais. Jūs keliaujate į juos, surasdami naujas užduotis, nuorodas ar prizus. Bendraudami SMS žinutėmis su senuoju kuršiu gaunate naudingų patarimų. Pirmieji, įminę dingusio lobio paslaptį yra apdovanojami vertingu prizu.

Tai įdomus būdas kūrybiškai ir aktyviai praleisti laiką drauge aplankant vaizdingiausias Kuršių Nerijos vietoves, o norintieji pratęsti pažintį ar sužinoti, ką gi dar galima veikti Nidoje – kviečiami į žygį „Eumo kalnai“.

Vietovė
Nida, Juodkrantė, galima adaptacija kitoje vietovėje
Trukmė
3,5 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija
Kaina
45 Eur/žm. be PVM (įskaičiuota: žaidimo vedėjas, GPS imtuvų nuoma, žaidimo aprašymai ir instrukcijos)
GPS zaidimas_aktyvios pramogos_pramogos pajuryje_ka veikti nidoje_nida_irklakojis