Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“

Įveikite greičio ir lygsvaros iššūkį keliaudami elektrinėmis Offroad riedlentėmis Kuršių Nerijoje! Tai iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga, o pasitreniravus - paprasta kaip 2x2 aktyvi pramoga pajūryje!

Nidos aerodrome mūsų profesionalus instruktorius per 10 min. apmokys jus valdyti šias "long board" tipo offroad e-riedlentes. Mokysitės su minimaliu e-riedlentės galingumu, įsisavinsite stovėsenos padėtis, kaip pradėti važiuoti, apsisukti, stabdyti.

Apsipratus su e-riedlente, instruktorius įjungs didesnę pavarą ir tuomet kartu keliausime žaliaisiais pamario takais į Bulvikio įlanką. Greitį reguliuoja pats vairininkas, maksimalus pasiekiamas greitis vidutiniu galingumu - 18 km/h.

Žygio dalyvių lauks unikalaus grožio Bulvikio įlanka, o grįžtant gabiausiems mokiniams instruktorius galės parodyti maksimalų e-riedlentės galingumą ir greitį - 30 km/h. Bulvikio įlankoje galima suorganizuoti papildomą pramogą: pikniką ar kuršiško lobio paieškos žaidimą.

Mažiau drasūs riedlentininkai ar riedlentininkės gali važiuoti atsisėdę ant e-riedlentės - tai panašu į sėdėjimą ant judančio suoliuko.

Pastaba: maksimalus vairininko svoris - 120 kg, žygis nevyksta lyjant stipriam lietui.

Maršrutas
Nidos aerodromas - Bulvikio įlanka - Nidos aerodromas (5-6 km)
Trukmė
Apie 1,5 val.
Sąlygos
Min. 4 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija.
Kaina
Kaina: 36 Eur/žm. (e-riedlentė, šalmas, kelių, alkūnių ir delnų apsaugos, instruktoriaus paslaugos).
e-riedlentes