Žiemos žygis ledrogėmis „Ventė-Nida“

Žiemos žygis Ice-Blokart ledrogėmis skersai marias skirtas tiems, kurie nori išmėginti save nestandartinėse situacijose. Tyla, pačiūžų garsas ir vėjo šniokštimas keliaujant ant Kuršių marių burinėmis ledrogėmis 20-50 km/h (pagal vėjo stiprumą) greičiu išliks Jūsų atmintyje ilgam. Greitis.. jį reguliuosite patys, pritraukdami arba atleisdami šotą - burės virvę.

Žygio pradžioje dalyviai išklausys buriavimo ledrogėmis, bei saugaus elgesio ant ledo instruktažą. Po to 10 min. paburiuos Ice-Blokart ledrogėmis, atlikdami instruktoriaus užduotis. Kai tik apsiprasite su inventoriumi, tuomet - pirmyn! (visi be išimties mūsų klientai teigia, kad valdyti ledroges yra šimtą kartų paprasčiau, nei kad jie įsivaizdavo).

Ledrogėmis pasikinkę vėją skriesime Ventės rago link. Priekyje buriuojantis instruktorius jums rodys kelią ir sutartiniais ženklais įspės apie esančias ledo kliūtis "tarosus" (ledų sangrūdas, kurios natūraliai atsiranda šalčių metu plečiantis ledui) arba žvejų prakirtas. Pusiaukelėje stabtelėsime atsigerti kavos ar arbatos, sušilsime. Pertraukėlės metu žygio instruktoriaus galėsite paklausinėti apie Kuršių Nerijos istoriją arba tiesiog pasimėgauti tyla ir mėnuliškais vaizdais.

Žygis baigiamas Ventės rage. Susukus ledrogių bures, žygio dalyvius atgal į Nidą parveš buranas arba šumacheris su prikabintomis rogėmis. Esant palankiam vėjui, bus sudaryta galimybė atgal į Nidą grįžti Ice-Blokart ledrogėmis.

Pastaba: Žygis organizuojamas tiktai esant 100% saugiam ledui, todėl kartu su jumis buriuojantis žygio vadovas bet kuriuo momentu pasilieka teisę dėl saugumo sumetimų žygį nutraukti. Žygio dalyviams būtina šilta, vėjui nelaidi apranga, šiltos pirštinės ir batai. Yra galimybė žygį organizuoti iš Ventės į Nidą, tokiu atveju žygio kaina padidėja 100 Eur.

Maršrutas
Nida - Ventės ragas - Nida (apie 32 km)
Trukmė
Apie 4 val.
Sąlygos
Min. 3 dalyviai. Būtina išankstinė rezervacija.
Kaina
Kaina: 85 Eur/žm. (instruktoriaus paslaugos, ledrogių nuoma ir transportavimas, karšti gėrimai, buranas / šumacheris dalyviams atgal į Nidą)
zygis ledrogemis Vente