Kelionė kanojomis ir pėsčiomis į Parnidžio kopas

Prisilieskite prie užpustytos Nidos istorijos plaukdami kanojomis prie vienos iš aukščiausių Europoje Sklandytojų kopos kartu su mūsų gidu!

Jus nuplukdysime ten, kur draudžiama vaikščioti žmonėms ir parodysime iš arti išorinę Šengeno sieną tarp Lietuvos ir Rusijos.

Išlipę į smėlėtą krantą, keliausite minkštu kopų smėliu gilyn į Parnidžio kopas, kur išgirsite istorijas apie tarpukaryje visame pasaulyje garsėjusią Nidos sklandymo mokyklą, pasaulinį sklandymo rekordą, akmens amžiaus gyvenvietę ir paslaptingąjį Mirties slėnį.

Beje, ar žinojote, kad Nidą sudaro 3 kaimai? O tai kad dabartinė Nida yra savo trečiojoje vietoje, kitos dvi - giliai po smėliu?

Visa tai ir dar daug kitų įdomių faktų apie Kuršių neriją, jos gyvenvietes ir pustomų kopų keliones sužinosite šios 2,5 valandų kelionės kanojomis ir pėsčiomis per smėlį metu.

Jei leisitės - būsime jūsų tiltu tarp praeities ir dabarties!

P.S. Ši aktyvi pramoga pajūryje tinkama ir jūsų kolektyvo renginiui: pagal jūsų poreikį adaptuosime šią pramogą jūsų aktyviam bernvakariui, mergvakariui ar kolektyvo išvykai prie jūros. Šalia pasivaikščiojimo Nidos kopose galime suorganizuoti ir prie šios pramogos priderinti kitas pramogas, tokias kaip: diskgolfo turnyras, kite'ų pamoka, įvairių aitvarų laidymas, ekskursija su gidu, radijo bangomis valdomų laivų varžybos ar kt.

 

Maršrutas
Nidos įlanka - Radzinis - Grobšto įlanka - Sklandytojų kopa - Parnidžio kopos - Radzinis - Nida (apie 7-8 km)
Trukmė
apie 2,5 val.
Kaina
25 Eur/žm.
Sąlygos
Reikalinga išankstinė rezervacija. Min. grupės dydis - 6 žm., esant mažesniai grupei - minimali žygio kaina 100 Eur.
Irklavimo patirtis nebūtina.
Žygis į sklandytojų kopą