Gintaro energijos terapija

Ar žinojote, kad baltiškasis gintaras lėmė tarptautinio žodžio "elektra" atsiradimą (graikiškas žodis elektron (ήλεκτρον) reiškia "gintaras")?

Nidoje kolektyvams siūlome išskirtinę pramogą - Gintaro Energijos Terapiją (GET).

Dalyviai keliaus į Gintaro muziejų Nidoje, kuriame išgirs 50 milijonų metų senumo gintaro susiformavimo istoriją, susipažins su gintaro tipais, spalvomis, pamatys įspūdingus inkliūzus.

Vėliau dalyviai siųs per rankas gintaro gabalus, gaudys gintaro dulkių smilkalų aromatą, paragaus Gintaro trauktinės. Išvyką vainikuos nepamirštama "gintarinės" elektros "iškrova" visiems susikibus rankomis į vientisą ratą, kurią užtikrina tikriausiai vienintelė gintaro elektros mašina pasaulyje.

Kaina - 15 Eur/žm. (į kainą įeina: apsilankymas gintaro muziejuje, ekskursija ir pramogos, "gintarinės" degustacija, savo gintariuko apdirbimas; be pvm).

Pastaba: norintiems plėtoti gintaro temą galime pasiūlyti įvairaus pobūdžio workshop'us: pvz. gintaro apdirbimas senoviniais įrankiais, gintaro gaudymas Baltijos jūroje ir kt.

Info: Baltijos auksas, pasiekęs Graikiją antikos laikais (graikiškas žodis elektron (ήλεκτρον) reiškia "gintaras") buvo vertinamas ne vien dėl savo grožio ar medicininių savybių - graikų mokslininkai pastebėjo gintaro savybę įgauti elektrinį krūvį ir pritraukti smulkias daleles, ir tą jo savybę pavadino gintaro vardu. Tuo tarpu gintaro ir gintaro rūgšties panaudojimas sparčiai plinta medicinoje ir kaitina įvairiausias diskusijas.

Vietovė
Nida
Trukmė
1 val.
Sąlygos
Būtina išankstinė rezervacija.
Kaina
18 Eur/žm.
Gintaro terapija