Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą"

:: Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija" :: Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“ :: Žygis kanojomis "Mirusios kopos" :: Žiemos žygis ledrogėmis "Ventė-Nida" :: Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą" :: Išvyka kanojomis "Grobštas" :: Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis" :: Žygis dviračiais "Tarp miškų ir smėlynų" :: Žygis pėsčiomis "Saulei tekant" :: Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai" :: Išvyka buriniu laivu „Kuršmarių vėjas“ :: Kelionė burlaiviu „kopos, smėlis, vėjas ir vanduo“ ::
 

Maršrutas: Preila - Ventės ragas (piknikas, ornitologijos muziejus) - Kniaupo įlanka - Mingės kaimas (15 km)

Trukmė: apie 8 val.

Žygis organizuojamas: šeštadieniais arba susidarius grupei (min. 6 dalyviai). Būtina išankstinė rezervacija.

Pradžia: 10.00 val. Nidoje.Irkliniu katamaranu plaukimas į Ventės ragą 

KATAMARANAS JAU TURI BURĘ!

Tai įspūdingas vienos dienos vandens žygis į gražiausią Pamario krašto kampelį - Nemuno deltos regioninį parką.

Profesionaliu irkliniu dešimtviečiu jūriniu katamaranu perplauksime skersai Kuršių marias (apie 9 km) ir pasieksime Ventės ragą. Čia bus surengtas piknikas, po kurio lankysimės Paukščių žiedavimo stotyje, lipsime į senąjį Ventės švyturį. Pasigrožėję Ventės ragu, vėl sėsime į jūrinį katamaraną ir po truputį irsimės į Kniaupo įlanką, kuri dar vadinama vandens lelijų  ir paukščių rojumi. Iš Kniaupo įlankos pateksime į Rindupę ir kelionės gale pasieksime lietuviškąja Venecija vadinamą Mingės kaimą, kurio pagrindinė gatvė - upė. Pasigrožėję Minge, atgal į Nidą parplauksime kateriu arba jachta. Katamaranui pritaisėme lotyniškąją burę ir tokiu būdu šiam žygiui "įdarbinome" mūsuose vyraujantį vakarų vėją.

Kaina: 50 Eur/žm. (be pvm).

Į kainą įskaičiuota: instruktoriaus paslaugos, jūrinio katamarano, gelbėjimosi liemenių nuoma ir transportavimas, piknikas, apsilakymas ornitologijos muziejuje, sugrįžimas į Nidą motoriniu laivu arba jachta.

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai