Žygis kanojomis "Mirusios kopos"

:: Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija" :: Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“ :: Žygis kanojomis "Mirusios kopos" :: Žiemos žygis ledrogėmis "Ventė-Nida" :: Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą" :: Išvyka kanojomis "Grobštas" :: Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis" :: Žygis dviračiais "Tarp miškų ir smėlynų" :: Žygis pėsčiomis "Saulei tekant" :: Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai" :: Išvyka buriniu laivu „Kuršmarių vėjas“ :: Kelionė burlaiviu „kopos, smėlis, vėjas ir vanduo“ ::
 

Maršrutas: Pervalka – Mirusios kopos (Naglių gamtos rezervatas) – Juodkrantė (14 km)

Trukmė: apie 5,5 val.

Žygis organizuojamas: Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais (min. 6 dalyviai). Būtina išankstinė rezervacija.

Pradžia:10.00 val. Nidoje.unikalus vandens marsrutas kanojomis

Tai unikalus vandens maršrutas, kadangi didžioji jo dalis tęsiasi šalia Naglių gamtos rezervato , kuriame yra draudžiama vaikščioti. Žygio pradžioje kanojomis praplauksime ir apžiūrėsime senąjį Pervalkos švyturį, apiplauksime Žirgų ragą ir lydimi nuostabių Mirusiųjų kopų reginių pasieksime Naglių ragą, kur sustosime pietų pertraukai. Paskiau patrauksime išilgai legendų apipintos Drimzako įlankos ir aplenkę Avies kulno ragą išvysime didžiausią Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją : čia peri virš 3000 porų šių žuviaėdžių paukščių. Žygis baigiasi ties Juodkrante. Grįžimas į Nidą autobusu.

Kaina: 25 Eur/žm. (vaikams iki 10 m. - 50 proc. nuolaida; plaukiant tik dviese trivietėje kanojoje - 70 Eur/kanoja) (be pvm).

Į kainą įskaičiuota: instruktoriaus paslaugos, triviečių kanojų, gelbėjimosi liemenių nuoma, piknikas, inventoriaus ir dalyvių nuvežimas-parvežimas.

Pastaba: Žygis tinkamas ir pradedantiesiems. Esant šiaurės krypties vėjui, žygį pradėsime iš Juodkrantės. Mes visuomet plaukiame pavėjui!

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai