Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis"

:: Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija" :: Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“ :: Žygis kanojomis "Mirusios kopos" :: Žiemos žygis ledrogėmis "Ventė-Nida" :: Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą" :: Išvyka kanojomis "Grobštas" :: Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis" :: Žygis dviračiais "Tarp miškų ir smėlynų" :: Žygis pėsčiomis "Saulei tekant" :: Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai" :: Išvyka buriniu laivu „Kuršmarių vėjas“ :: Kelionė burlaiviu „kopos, smėlis, vėjas ir vanduo“ ::
 

Maršrutas: Nida - Bulvikio ragas - Preila - Vecekrugo kalnas - Nida (11 km kanojomis ir 10 km dviračiais)

Trukmė: apie 5 val.

Žygis organizuojamas: antradieniais ir ketvirtadieniais (min. 6 dalyviai). Būtina išankstinė rezervacija.

Pradžia: 10.00 val. Nidoje.Kanojomis ir dviračiais per Kuršių neriją

Tai vaizdingas ir nesudėtingas kombinuotas maršrutas kanojomis ir dviračiais.

Iš pradžių sėsime į kanojas ir iš vandens pasigrožėję Nidos gyvenviete, žaliais krantais pasieksime ramią Bulvikio įlanką. Čia surengsime pikniką. Paskiau patrauksime Preilos link, pakeliui atrasdami 700 m. nuo kranto nutolusią seklumą. Pasiekę mažą žvejų gyvenvietę Preilą, sėsime ant dviračių ir tarp pušynų vingiuojančiu dviračių taku riedėsime Nidos link. Pakeliui užlipsime į aukščiausią Kuršių Nerijoje Vecekrugo kalną (67,2 m), nuo kurio atsiveria nepakartojamos panoramos į marias, jūrą ir kopas.


Kaina: 25 Eur/žm. (vaikams iki 10 m. - 50 proc. nuolaida; plaukiant tik dviese trivietėje kanojoje - 70 Eur/kanoja) (be pvm).

Į kainą įskaičiuota: instruktoriaus paslaugos, baidarių, gelbėjimosi liemenių, dviračių nuoma ir transportavimas, piknikas.

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai