Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“

:: Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija" :: Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“ :: Žygis kanojomis "Mirusios kopos" :: Žiemos žygis ledrogėmis "Ventė-Nida" :: Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą" :: Išvyka kanojomis "Grobštas" :: Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis" :: Žygis dviračiais "Tarp miškų ir smėlynų" :: Žygis pėsčiomis "Saulei tekant" :: Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai" :: Išvyka buriniu laivu „Kuršmarių vėjas“ :: Kelionė burlaiviu „kopos, smėlis, vėjas ir vanduo“ ::
 

e-riedlentes

Nauja Lietuvoje!

Maršrutas: Nidos aerodromas - Bulvikio įlanka - Nida (apie 6 km)
Trukmė: 2 val.
Data: Būtina išankstinė rezervacija.
Dalyviai: 4 - 10.
Vieta: Nida, pajūrys ir kt.

Įveikite greičio ir lygsvaros iššūkį keliaudami elektrinėmis Pathfinder riedlentėmis Kuršių Nerijoje! Tai iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga, o pasitreniravus - paprasta kaip 2x2!

Nidos aerodrome mūsų profesionalus instruktorius per 10 min. apmokys jus valdyti šias "long board" tipo e-riedlentes. Mokysitės su minimaliu e-riedlentės galingumu, įsisavinsite stovėsenos padėtis, kaip pradėti važiuoti, apsisukti, stabdyti.

Apsipratus su e-riedlente, instruktorius įjungs didesnę e-riedlentės pavarą ir tuomet kartu keliausime žaliaisiais pamario takais į Bulvikio įlanką. Greitį reguliuoja pats vairininkas, maksimalus pasiekiamas greitis vidutiniu galingumu - 18 km/h.

Bulvikio įlankoje žygio dalyvių lauks siurprizas - kuršiško lobio paieška. Žygį vainikuos Irklakojo piknikas ir kelionė namo su e-riedlentėmis. Grįžtant gabiausiems mokiniams instruktorius galės parodyti maksimalų e-riedlentės galingumą ir greitį - 30 km/h.

Mažiau drasūs riedlentininkai ar riedlentininkės galės važiuoti atsisėdę ant e-riedlentės - tai panašu į sėdėjimą ant judančio suoliuko.

Kaina: 30 Eur/žm. (e-riedlentė, šalmas, kelių, alkūnių ir delnų apsaugos, instruktoriaus paslaugos, piknikas, kuršiško lobio žaidimas, be pvm).

Pastaba: maksimalus vairininko svoris - 120 kg, žygis nevyksta lyjant stipriam lietui.

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai