Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija"

:: Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija" :: Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“ :: Žygis kanojomis "Mirusios kopos" :: Žiemos žygis ledrogėmis "Ventė-Nida" :: Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą" :: Išvyka kanojomis "Grobštas" :: Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis" :: Žygis dviračiais "Tarp miškų ir smėlynų" :: Žygis pėsčiomis "Saulei tekant" :: Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai" :: Išvyka buriniu laivu „Kuršmarių vėjas“ :: Kelionė burlaiviu „kopos, smėlis, vėjas ir vanduo“ ::
 

Maršrutas: Juodkrantė-Smiltynė (20 km), Juodkrantė - Piratų namelis - Juodkrantė (35 km).

Trukmė: apie 3,5 val.

Žygis organizuojamas: bet kuriuo metų laiku (min. 4 dalyviai). Būtina išankstinė rezervacija.

blokart baltija


Nepakartojami nuotykiai prasideda! Vėjas, saulė, galbūt ir dargana (suteikiame kombinezonus nuo lietaus) - tai idealus metas patirti Kuršių nerijos smėlio, bangų ir vėjo stichiją keliaujant Blokart vėjaračiais Baltijos jūros paplūdimiais! Esant pakankamai kietam smėliui ir vėjui, galima išvystyti 25-50 km/h greitį ir pasileisti triračiu buriniu vėjaračiu pirmyn kur tik akys mato. Kelionė smėlėtu pajūriu parenkama greičiausiu kursu, t.y. pasikinkius šiaurinių krypčių vėją į pietus ar atvirkščiai. Pakeliui arba kelionės pabaigoje Jums surengsime pikniką ir pasistiprinę bei atsigėrę finišuosime galutiniame taške.

Kaina: 52 Eur/žm. (be pvm).

Į kainą įskaičiuota: instruktoriaus paslaugos, vėjaračių nuoma ir transportavimas, piknikas, dalyvių nuvežimas-parvežimas iki automobilio.

Pastaba: žygis tinkamas ir nieko neišmanantiems apie buriavimą - valdyti Blokart vėjaratį yra daug lengviau negu išmokti važiuoti dviračiu.
Ši pramoga skirta gamtą mylintiems žmonėms – nulinė CO emisija garantuojama!

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai