Išvyka kanojomis "Grobštas"

:: Žygis Blokart vėjaračiais "Baltija" :: Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“ :: Žygis kanojomis "Mirusios kopos" :: Žiemos žygis ledrogėmis "Ventė-Nida" :: Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą" :: Išvyka kanojomis "Grobštas" :: Žygis kanojomis ir dviračiais "Bulvikis" :: Žygis dviračiais "Tarp miškų ir smėlynų" :: Žygis pėsčiomis "Saulei tekant" :: Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai" :: Išvyka buriniu laivu „Kuršmarių vėjas“ :: Kelionė burlaiviu „kopos, smėlis, vėjas ir vanduo“ ::
 

Maršrutas: Nida-Grobšto įlanka-Nida (4-6 km)

Trukmė: 1 - 3 val., priklausomai nuo pasirinkto maršruto.

Išvykos vyksta: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 10 iki 21 val., esant laisvoms kanojoms.Is Grobsto ilankos atsiverai nuostabus vaizdai

Šio žygio kanojomis metu patirsite unikalią Kuršių Nerijos gamtos kaitą. Išplaukę iš žaliosios Nidos priartėsite prie geltonosios Parnidžio kopos. Vėliau aplenksite smėlėtą Parnidžio ragą, kurį kuršiai vadindavo „Radziniu" ir atsidursite unikalaus grožio Grobšto įlankoje. Nuo čia iš marių atsiveria nepakartojami vaizdai į vieną didžiausių Europoje vėjo suformuotų kopų - Sklandytojų kopą (53 m virš jūros lygio). Ši kopa yra Grobšto rezervate, kuriame vaikščioti griežtai draudžiama, todėl šį gamtos stebūklą iš arčiau galima pamatyti tik prisiyrus kanoja.

Grobšto įlanka įdomi ir tuo, kad čia yra viena iš seniausių tarpvalstybinių sienų Europoje. 1422 m. Rugsėjo 27 d. Melno taikos susitarimu nustatyta nuolatinė siena tarp Kryžuočių ordino ir Lietuvos yra nepakitusi iki šių dienų, keitėsi tik kaimyninių valstybių pavadinimai. Šiuo metu ties Grobšto įlankos viduriu einanti išorinė Šengeno erdvės siena skiria Lietuvą ir Rusiją.

Dėmesio: draudžiama kanojomis priplaukti arčiau kaip per 600 m. iki geltonų plūdurų, kurie žymi valstybinę sieną!


Kanojos kaina: 10 Eur/val. Įskaičiuota trivietės kanojos ir gelbėjimosi liemenių nuoma (be pvm).

Visų mūsų svečių iš anksto prašome nelipti į kopas ir nesileisti nuo jų! Vienas žmogus kildamas arba leisdamasis nuo kopų nuslinkdina keletą tonų smėlio! Prašome gerbti ir tausoti unikalią Kuršių nerijos gamtą!

Baidarių nuoma.

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai