Aitvarų seminaras

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

Data: Pagal išankstinę rezervacijąaitvaru gaminimas seminare
Trukmė: 2-8 val.
Dalyviai: min. 10 maks. 100+ dalyvių
Vieta: Kuršių Nerija ir kt.

Jeigu mylite vėją ir gamtą - aitvarai Jums parodys kaip juos mylėti dar stipriau. Seminaro metu dalyviai susipažins su aitvarų istorija, iš profesionalių ir patvarių medžiagų gamins ir dekoruos savo aitvarus. Išpildę savo kūrinius komandos nariai keliaus į vaizdingas Didžiąsias kopas ir ten ant smėlio skraidins savo sukurtus aitvarus. Galima rinktis daryti įvairių formų ir dydžių aitvarus, kurie kartais prilygsta žmogaus ūgiui ir yra ne kiekvienam nulaikomi danguje.

Seminaro kaina - nuo 30 Eur/žm. (be pvm) (į kainą įeina instruktoriaus/-ių paslaugos, visos medžiagos, aitvarų gaminiai/dėklai, aitvarus galima pasiimti).

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai