Komanda

:: Mes apie save :: Komanda :: Klientai :: Kontaktai :: Partneriai ::
 

mokymu vadovas

 

MATAS MIZGIRIS - direktorius

Šūkis: Prieš vėją nepapūsi!

Pasiekimai ir patirtis: Vadybos ir verslo administravimo mokslų bakalauras bei teisės mokslų magistras, turintis 5 metų vyr. ekonomisto patirtį transporto kompanijoje UAB „Kautra", Socrates/Erasmus studentų mainų programos dalyvis Prancūzijoje, neformalaus kino klubo „Mongolija" steigėjas, aistringas keliautojas ir VGTU bei KTU „Ąžuolas" studentų turistų klubų narys, internetinio dienoraščio-fotogalerijos „Mato Mizgirio klajonės" autorius, buriuotojas, 2010 m. tapęs Pasaulio Blokart vėjaračių vicečempionu, fotografas, rengiantis personalines fotografijos parodas.
 

Interesai: renginių organizavimas, aktyvus poilsis, patirtinis ir ekoturizmas, kelionės, buriavimas, Blokart vėjaračiai/ledrogės, fotografija, kalbos, lietuvių liaudies folkloras.

Bendrauti gali žemaičių, lietuvių, anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis.

 

projektų vadovė

VAIDA PURLIENĖ - projektų vadovė

Šūkis: Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!

Pasiekimai ir patirtis: Klaipėdos universiteto, Rekreacijos ir turizmo bakalauro studijų studentė, turinti 4 metų vadovavimo jaunimo turistiniams renginiams patirtį. Dirbusi UAB „Entertainment and Tourism" , UAB „Kelionių akademija" ir JTK „Vilniaus Žygūnas" organizuojamose vaikų stovyklose. Ilgametė jaunimo turizmo klubo „Vilniaus Žygūnas" narė, turinti Lietuvos keliautojo vardą. Jau 10 metų užsiimanti keliautojų sportu, I kategorijos keliautojų sporto teisėja, teisėjaujanti Lietuvoje vykstančiose mokinių sportinio turizmo varžybose.

Interesai: Darbas su jaunimu, aktyvus poilsis, renginių organizavimas, žygiai, kelionės, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos mokymai bei aktyvaus ir darnaus turizmo propagavimas.

Bendrauti gali lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. 

 

 

mokymu vadovas

RIČARDAS MALKEVIČIUS - mokymų vadovas

Šūkis: Gyvenimo principas ne tai, kad būtum daugumos pusėje, o tai kad gyventum pagal vidinius, savo įsisąmonintus dėsnius.

Pasiekimai ir patirtis: Mokslų daktaras. Post-doktorantūrinės studijos Hamlino Universitete, Graduate School of Law & Public Administration St. Paul, Minnesota. Mokslo sritis - Viešasis administravimas ir politika (Public Administration and Policy).  Doktorantūros studijos Admirolo S. Makarovo Aukštojoje jūrų inžinerinėje mokykloje, St. Peterburgas. Mokslo sritis: vandens transportas.
    Dirbo Kauno Vytauto Didžiojo, Kauno Technologijos, Klaipėdos universitetuose, šiuo metu Lietuvos Viešojo administravimo instituto lektorius, Lietuvos Viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacijos konsultantas. Paskelbęs 14 mokslinių straipsnių, pranešimus skaitęs tarptautinėse viešojo administravimo konferencijose Lietuvoje ir užsienyje administravimo, viešosios politikos ir personalo tobulinimo klausimais. Dirbęs tarptautiniuose projektuose Lietuvoje, Makedonijoje, Kosove, Ukrainoje. Ėjo vice-ministro pareigas Susisiekimo ir Vidaus reikalų ministerijose, vadovavo transporto kompanijai UAB „Achema-Rida“, taigi vadybos klausimai pažįstami tiek akademiniu, tiek viešuoju, tiek verslo požiūriais.
    Pagrindinės domėjimosi sritys – Lyderiavimas ir valdymas, komandos formavimas ir valdymas, strateginis valdymas, projektų vadyba, derybų strategija ir taktika, viešosios politikos analizė.
    Aistringas buriuotojas, burinės jachtos kapitonas, buvęs Lietuvos Buriuotojų Sąjungos vice-prezidentas, vienas iš Skautų judėjimo atkūrimo Lietuvoje iniciatorių, aktyvus atkūrimo proceso dalyvis.

Interesai: vadyba ir viešoji politika, kelionės, buriavimas, aktyvus poilsis, muzika (jazz ir klasika).

Bendrauti gali lietuvių, žemaičių, anglų, rusų ir lenkų.

 

pranas benikasPRANAS BENIKAS - mokymų vadovas

Šūkis: Kai baigiasi laikas prasideda kosmosas!

Pasiekimai ir patirtis: Taikomosios sociologijos magistras, patyręs jaunimo ir suaugusiųjų patirtinio ugdymo specialistas, turintis aštuonerių metų praktinio darbo patirtį formalaus ir neformalaus ugdymo srityse, vedęs tarptautinius Europos komisijos Grundtvig programos mokymus Vokietijoje, Vengrijoje ir Lietuvoje, kelerius metus dėstęs Šiaulių kolegijoje, dirbęs socialinių projektų koordinatoriumi Šiaulių darbo biržoje bei Labdaros ir paromos fondo Agapao priklausomybės ligų reabilitaciniame centre, vedęs mokymus Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalintiems asmenims, organizavęs seminarus, mokymus ir konferencijas, nuo 2007 m. priimtas į Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA) mokymų vadovų komandą. Stažavosi Airijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Švedijoje.

Interesai: jaunimo ir suaugusiųjų patirtinis ugdymas ir žaidimai, socialinis refleksyvumas, savistabos ir savianalizės metodai, metimas rūkyti, provokacinė terapija ir manipuliacijų taikymas.

Bendrauti gali lietuvių, anglų, prancūzų ir rusų, kalbomis.

 

ausra benikieneAUŠRA BENIKIENĖ - mokymų vadovė

Šūkis: Nėra problemų yra tik galimybės!

Pasiekimai ir patirtis: Talino universiteto socialinio darbo doktorantė, Šiaulių kolegijos Socialinio darbo studijų katedros docentė, Šiaulių kolegijos, Neįgaliųjų karjeros centro steigimo iniciatorė ir vedėja, Šiaulių neįgaliųjų profesinės reabilitacijos centro vadovė, dviejų knygų apie neįgaliųjų karjerą bendraautorė, skaitanti pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, publikuojanti straipsnius moksliniuose leidiniuose, rengianti, vykdanti ir vertinanti projektus, organizuojanti ir vedanti konferencijas, seminarus ir mokymus žmogiškųjų išteklių plėtros srityje. Stažavosi Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Estijoje.

Interesai: profesinių gebėjimų lavinimas, profesinių kompleksų įveika ir nesėkmių valdymas, agresijos valdymas, „socialinis išgyvenimas", debatų metodų taikymas sprendžiant darbinius konfliktus ir vedant derybas.

Bendrauti gali lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai