Klientai

:: Mes apie save :: Komanda :: Klientai :: Kontaktai :: Partneriai ::
 

musu klientas Maersk Sea Line

Rugsėjo pradžioje organizavome savo įmonės Baltijos šalių kolektyvų susibūrimą. Ir mes, ir mūsų kolegos iš Latvijos bei Estijos buvome maloniai nustebinti, kad per dvi savaites IRKLAKOJUI pavyko suorganizuoti tokią nuostabią šventę. Visą šeštadienį praleidome ant dviračių, vykdydami tam tikras užduotis. Turėjome galimybę išbandyti kanojas, vėjaračius, paleisti aitvarus, sužaisti diskgolfą. Vakarienės metu visi kartu dar sudalyvavome „Protų mūšyje“. Sekmadienį grožėjomės kopomis, plaukiodami laivu. Turėjome galimybę susipažinti su Nida ekskursijos pėsčiomis metu.

Visi pripažįstame, jog tai buvo pats geriausias mūsų susibūrimas. Ačiū IRKLAKOJUI!

Maersk Line Lithuania kolektyvas

 


musu klientas UAB Adam Decolight

Dėka "Irklakojo" komandos, kasmetinis ir pirmasis Lietuvoje "Adam Decolight" suvažiavimas tapo vienas įsimintiniausių, apie kurį įspūdžiais vis dar dalinasi komandos nariai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Žaidimas leido ne tik labiau patyrinėti Palangos miestą, susipažinti su žinomiausiais objektais, bet taip pat ir buvo pritaikytas atsižvelgiant į mūsų veiklos sritį. Įsitraukėme 100% ir tikrai sustiprinome komandinę dvasią.

Sakome didelį ačiū-paldies-tänan visai "Irklakojo" komandai!

 


musu klientas Mars Lietuva

Labai ačiū už šaunius nuotykius Klaipėdos mieste! Fantastiškas oras ir puiki nuotaika, įdomios užduotys, sportinis azartas ir tas neapsakomas komandiškumo jausmas. Klaipėdos miesto mažieji stebuklai, kai kuriems tapę dideliu atradimu. Aitvarai iškilę aukštai į padangę – nuostabus išbandymas, nepakartojamas džiaugsmas ir malonumas. Dar ilgai gyvensime penktadienio įspūdžiais, nuotaika ir prisiminimais!

Didelis dėkui „Irklakojo“ komandai nuo viso mūsų kolektyvo! Iki kitų susitikimų!

UAB "Mars Lietuva" personalo administratorė 


musu klientas Orestina

"Kolektyviškai peržiūrėję nuotraukas, dar ir dar kartą mintimis grįžtame į nuostabų Lietuvos kampelį - Nidą, kur Irklakojo komanda organizavo Orestinos kolektyvui komandos formavimo renginį. Prisimename, kaip buvome nykštukais, milžinais ir burtininkais, kaip įveikėme minų laiką ir skubėjome surasti lobį. O kur dar patirti įspūdžiai kopiant į Vecekrugo kopą, varžybos Blokart vėjaračiais... Buvo puiku, nepakartojama, įspūdinga, linksma... AČIŪ taria Orestinos komanda Irklakojo komandai už puikiai ir prasmingai praleistą savaitgalį."

UAB "Orestina" administratorė Roma Ivanauskienė. 


musu klientas statoil

"Nuoširdžiai dėkojame už Baltijos šalių tepalų padalinių sutelktumo renginyje suteiktą galimybę parodyti kolegoms iš kaimyninių šalių stebūklingą mūsų Neringos grožį. Pilna įspūdžių, veiklos gamtoje diena paliko visiems neišdildomą įspūdį. „Pilnais kibirais" pasisėmėme gryno oro, energijos, nuostabių vaizdų, įdomių pažintinių pasakojimų. Tikiu, kad mes ir mūsų kolegos iš Estijos, Latvijos, Lenkijos norės dar ne kartą atvykti ir pakartotinai patirti įspūdžių plaukiant laivu, pažintinėje kelionėje dviračiais, buriuojant vėjaračiais, laidant jėgos aitvarus, ar dar kituose, neišbandytuose VšĮ Irklakojis siūlomuose renginiuose.
Linkime "gero vėjo" Jūsų veiklai."

Tepalų padalinys/Baltijos šalys.


musu klientas magnus logistics

"Visi 30 įmonės darbuotojų, dalyvavusių Jūsų organizuotame Blokart vėjaračių maratone, dabar turi naują aistrą - gaudyti vėją! Pramoga pranoko lūkesčius, visiems buvo linksma ir nenuobodu. Apsitaškėme vandeniu, išsiterliojome smėliu, bet tai mums suteikė dar daugiau teigiamų emocijų. Vėjaračiai - tai Magnus metų transporto priemonė!

P.S. Kolegos, kurie nedalyvavo, varvino seilę peržiūrinėdami nuotraukas! Dėkojame!!!"

UAB “Magnus Logistics” administratorė Jekaterina Grigorjeva.

 


musu klientas kitron

"Kitron – tarptautinė, aukštųjų technologijų kompanija, kurios aukščiausio lygmens bendrose veiklos strategijose skiriama ypatinga reikšmė žmonių ugdymui bei komandine dvasia paremtos, organizacinės kultūros vystymui.
Tikime, kad mūsų įmonėje dirbantys žmonės – didžiausias kompanijos turtas bei investicija, o teisingai suburta ir motyvuota komanda – neginčijamas verslo pranašumas bei geri rezultatai.
Komandos formavimo renginių turėjome ne vieną, tačiau “Irklakojo” komandos organizuotas renginys paliko neišdildomą įspūdį. Neišpasakyto grožio Lietuvos pajūrio gamta, organizatorių profesionalumas bei gebėjimas sudominti mūsų žmones įtraukiančiomis bei originaliomis užduotimis, suteikė šiam renginiui dar nepatirtų emocinių atspalvių. Galime drąsiai teigti, kad tai buvo pats įsimintiniausias komandos formavimo renginys UAB “Kitron” vadovų komadai. Didelis Ačiū “Irklakojui” už gražias emocijas bei kitokį, netradicinį mūsų komandos “paklijavimą”!

UAB “Kitron” Personalo vadovė Eglė Skorobogatovienė"

 


musu klientas bite Lietuva

"Pradėjus galvoti apie komandos formavimo renginį visų pirma kilo mintis, kad reiktų kaip reikiant komandai „išvėdint galvas", gal netgi ir tiesiogine to žodžio prasme. Tam puikiausiai tiko Nida su savo nuostabiomis ir nepakartojamomis kopomis, Kuršių mariomis, Baltijos jūra ir kuršiškomis tradicijomis. Irklakojo komanda labai pasistengė ir pateikė visą tai visiškai kitokiu kampu - tokiu, kokio nemato „asfalto vaikai" - pasiplaukiojimas mariomis, komandos formavimo žaidimai kopose, vėjaračiai, dviračiai.... Įspūdžiais kolegos dalijosi ne tik laivu plaukdami namo, bet dar ir pirmadienio ryte buvo matyti šypsenos visų veiduose. Taigi, dar kartą ačiū už nuostabų renginį ir iki sekančių susitikimų.

Kauno regiono verslo klientų skyrius" 


musu klientas Philip Morris Lietuva

"Po išvykos nusprendėme, kad pavadinimas “Draugystės po burėmis nesuvaidinsi” labai tinkamas, nes dar ilgą laiką aptarinėjome kas elgėsi draugiškai, o kas nelabai.
Rytas buvo gražus, širdyse virpėjo nerimas, nes beveik visi buvome „pirmokėliai“. Smalsumas ir noras išbandyti padėjo nugalėti baimę. Įžanginės pamokos ir pirmosios jūrmylės buvo įsimintiniausios. Kai krantas pasislėpė banguojančioje jūroje, lietus prasisunkė iki apatinių rūbų, o pietų daug kam nesinorėjo mes supratom, kad tokie iš mūsų ir jūrininkai...
Smagiausia tai, kad nepaisant lietaus, šalčio ir jūrligės dauguma iš mūsų norėtų tai pakartoti dar kartą, tik geresniu oru arba tinkama apranga.

Daiva Auksorienė, Philip Morris Lietuva"


musu klientas dnv

"Nuoširdžiausiai dėkojame "Irklakojui" už puikią organizaciją, netikėtas ir domias užduotis, gerą orą ir šiltą atmosferą viso renginio metu. Nuostabi nuotaika ir nepakartojami įspūdžiai lydėjo ištisą dieną - tiek minant dviračio pedalus, tiek skriejant vėjaračiais Baltijos pakrante. Fantastiškas jausmas skrieti pavandeniu, pasikinkius vėją (ir visai nesvarbu, kad truputį sušlapome)! Nuostabi diena pralėkė akimirksniu... Tikimės, kad tai - nepaskutinis mūsų renginys su "Irklakojo" komanda.
Dar kartą AČIŪ ir IKI KITO KARTO!"

UAB "Det Norske Veritas" kolektyvas


musu klientai Merck Sharp & Dohme

"Tikrai įsimintinai praleidome laiką! Patyrėme skrydį per kopas, išmokome meistriškai virti skaniausią žuvienę, linksmų kuršiškų šokių, komandinėmis pastangomis radome paslėptą lobį, gaudėme vėją blokartų burėmis, pasitikėjome savo kolegomis-vedliais eidami klaidžiais miško takais...
Paliko puikų įspūdį paprasti ir įdomus "Irklakojo" komandos nariai. Šios kelios dienos praleistos su jais įsimins ilgam. Nesuklydome pasirinkdami Jus! "Pasikrovėme" energijos ir vėl galime efektyviai darbuotis.
Dėkojame už nuostabų renginį, linkime sėkmės būsimuose projektuose! Ačiū!""

UAB "Merck Sharp & Dohme" kolektyvas


musu klientas Juru kroviniu kompanija BEGA

"Pats nuostabiausias savaitgalis,..... nepakartojami gamtos vaizdai,.... gražus oras,..... neišdildomi įspūdžiai,..... puikiai organizuotas renginys,.... energingi, kūrybingi vadovai,.... pati skaniausia žuvienė,...linksmas pasišokimas,...geros energijos dozė visiems metams – tai tik keletas mūsų darbuotojų atsiliepimų apie savaitgalio renginį. Dar kartą nuoširdus ačiū. Linkime sėkmės, įgyvendinant tolimesnius projektus."

Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos "BEGA" personalo vadovė Ditė Vėželienė.


musu klientas bite Lietuva

"Esame dalyvavę daugelio organizacijų renginiuose, tačiau "Irklakojo" komandos formavimo seminaras mums buvo išskirtinis:
- paprasti ir nuoširdūs organizatoriai,
- įdomios komandos sutelktumo užduotys,
- linksma vakaronė su "Giedruže" ir vakaras prie jūros,
- visi išmokome buriuoti sausumoje su vėjaračiais :)

Liko labai malonūs ir šilti įspūdžiai, naujos žinios apie komandinį darbą ir daugybė nuotraukų bei filmas:)

Dėkojame už nuostabų savaitgalį ir linkime sėkmės!

UAB "Bitė Lietuva" CDM kolektyvas." 


musu klientas medienos plausas

"Nuostabus renginys. Puiki nuotaika. Sąlytis su unikalia Kuršių Nerijos gamta. Aktyvus sportavimas gryname ore. Nepaprastai įdomiai organizuotos užduotys. Naujiena mums visiems - treniruotė ir varžybos Blokart vėjaračiais. Štai kas kas kartą primena Jus!
Laiko, praleisto su Irklakojo komanda, nepamiršime niekada. Visi kalbame, kad įspūdžiai, patirti komandiniame renginyje "Kuršių kelias" šildys mūsų kolektyvą visą žiemą.
Ačiū Jums labai už šias gražias akimirkas.
Tikimės, tai ne paskutinis kartas! Todėl nesakome "sudie", o tariame Jums "iki pasimatymo Kuršių Nerijoje!!!" 

AB "Medienos plaušas" komanda.


musu klientas - alna business solutions

"Dėkui už tikrai nuostabų komandinio darbo seminarą. Nauji patyrimai kopose, mariose, aerouoste ir aktyvus poilsis tikrai sustiprino komandą. Naują darbo savaitę pradėjome su puikia nuotaika ir gausybe įspūdžių. AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!"

UAB „Alna business solutions" Verslo sprendimų centro kolektyvas.


musu klientai uab veho "Norėjome kažko visiškai netradicinio - Irklakojis pasirodo buvo būtent tai, ko ieškojome.
Praleidome vieną šauniausių dienų, su savo kolektyvu. Gamta, puikūs žmonės, nepakartojamas maistas, nauji potyriai - visa tai sukūrė nuostabią dieną.
Idomiausia buvo tai, kad nežinojome kas realiai mūsų laukia ir kiekvienas įveiktas atstumas mums buvo didelė pergalė patiems prieš save.
Ačiū Irklakojui už išpildytą prašymą nejausti nei rankų, nei kojų.

Su geriausiai linkėjimais,
UAB Veho kolektyvas."


musu klientas aksa brolio blokeliai

 

"Irklakojo organizuotas žygis kanojomis "Mirusios kopos" AB "AKSA" komercijos skyriaus kolektyvui buvo pati įsimintiniausia šaunaus savaitgalio Nidoje dalis. Neginčytinai geras maršrutas esant vėjuotoms marioms ir gavus šiek tiek griaustinio bei lietaus tapo tik dar įdomesnis. Turėjome progą įsitikinti kolegų šaunumu ne tik darbinėje aplinkoje, bet ir aktyviai leidžiant laisvalaikį. Labai dėkojame VšĮ „Irklakojis" kolektyvui už nepamirštamas akimirkas. Jūsų organizuojamus renginius galėtume drąsiai rekomenduoti kiekvienam draugiškam kolektyvui."

AB "AKSA" kolektyvas.
Pranešimas AB "AKSA" interneto svetainėje: http://www.brolio.lt/index.php?s_id=2&n_id=64⟨=lt


musu klientas UAB Plantas

UAB "Plantas"
Kalėdinis renginys įmonės kolektyvui su Blokart vėjaračiais ir aitvarais.


musu klientas Viešbutis Vanagupė

Viešbutis Vanagupė Palangoje
Vasaros renginys įmonės klientui prie jūros.


musu klientas UAB VIP Viešosios informacijos partneriai

UAB "VIP Viešosios informacijos partneriai"
Renginys įmonės klientui.


musu klientas AB SEB bankas

AB SEB bankas
Buriavimo ir vėjo prietaisų renginys banko padaliniui pajūryje.


musu klientas UAB Švyturys Utenos alus

UAB "Švyturys-Utenos alus"
Įmonės vadovų vasaros renginys Kuršių nerijoje.


musu klientas UAB Klaipėdos liftas

Schindler, UAB "Klaipėdos liftas"
Nuotykių orientavimosi ralis prie jūros Schindler grupei.


musu klientas UAB Lietuvis

UAB "Lietuvis"
2014 m. Renginys įmonės klientui UAB "Manvesta"
2014 m. Vasaros renginys įmonės klientui jūroje
2014 m. Vasaros renginys įmonės klientui UAB "ETKC"


musu klientas Lietuvos auditorių rūmai

Lietuvos auditorių rūmai
Lietuvos auditorių suvažiavimo aktyvioji programa Palangoje.


musu klientas UAB Forbis

UAB "Forbis"
Kolektyvo komandos formavimo renginys Kuršių nerijoje.


musu klientas UAB Concept events

UAB "Concept events"
2014 m. Renginys įmonės klientui UAB DHL Lietuva.
2014 m. Renginys įmonės klientui Nidos aerodrome.


musu klientas UAB Pilsena

UAB "Pilsena"
Įmonės kalėdinis renginys - Blokart vėjaračių maratonas 50 km laukiniu pajūriu.


musu klientas UAB Baltijos kelionių agentūra

UAB Baltijos kelionių agentūra
Renginys įmonės klientui prie jūros.


musu klientas UAB koncernas SBA

UAB koncernas "SBA"
Įmonės konferencijos aktyvioji vakaro programa Palanga.


musu klientas UAB SCA Hygiene Products

UAB "SCA Hygiene Products"
Kolektyvo vasaros renginys prie jūros. Komandiniai žaidimai, orientavimosi užduotys, buriavimas vėjaračiais, diskgolfas ir kt.


musu klientas Juru kroviniu kompanija BEGA

Jūrų krovinių kompanija "BEGA"
2008 m. Įmonės vasaros renginys, sujungiant abu marių krantus.
2013 m. Įmonės vasaros renginys - Nuotykių maratonas po Nidos apylinkes.


musu klientas AB bankas Swedbank

AB bankas Swedbank
Banko padalinio vasaros renginys - Nuotykių ralis sausumoje ir ant vandens.


musu klientas UAB Rebest

UAB "Rebest"
Įmonės kolektyvo vasaros šventė sujungiant abu Kuršmarių krantus.


musu klientas UAB Pernod Ricard Lietuva

UAB "Pernod Ricard Lietuva"
Įmonės klientų vasaros Nuotykių ralis Nidoje.


musu klientas UAB Penki vėjai

Gosail.lt, UAB "Penki vėjai"
2013 m. Bendras vasaros renginys įmonės klientui UAB "Sekargas" pajūryje.
2014 m. Bendras renginys įmonės klientui UAB "Mestilla" Nidoje.
2014 m. Bendras renginys įmonės klientui UAB "Sherwin Williams Lietuva" Nidoje.


musu klientas UAB Gerduva

UAB "Gerduva"
Įmonės vasaros šventė ant vandens.


musu klientas UAB Baltisches Haus

UAB "Baltisches Haus"
Kolektyvo darbinės išvykos dienos atrakcija.


musu klientas UAB Servier Pharma

UAB "Servier Pharma"
Komandos formavimo renginys Palangoje.


musu klientas UAB EVA grupė

UAB "EVA grupė"
Kolektyvo žieminis komandos formavimo renginys su ledrogėmis.


musu klientas UAB Swedwood

UAB "Swedwood"
Kolektyvo darbinės išvykos vakaro atrakcijos.


musu klientai mars Lietuva

UAB "Mars Lietuva"
2008 m. Personalo skyrius
2008 m. Tarptautinė darbo grupė
2008 m. Gamybos ir planavimo skyrius
2010 m. Kokybės valdymos skyrius
2010 m. Tarptautinio projekto grupė
2012 m. Tarptautinio projekto grupė
2012 m. Personalo skyrius. Komandinis orientavimosi žaidimas Klaipėdos mieste
2014 m. Tarptautinė darbo grupė


musu klientas TELE2 Lietuva

UAB "TELE2 Lietuva"
2011 m. Komandos formavimo žiemos renginys
2012 m. Komandinis orientacinis žaidimas po Nidos apylinkes
2013 m. Komandinės lenktynės vėračiais 50 km laukiniais paplūdymiais


musu klientas UAB Festina

UAB "Festina"
Įmonės komandos formavimo renginys Nidoje


musu klientas UAB Magnus Logistics

UAB "Magnus Logistics"
Naktinis nuotykių ralis po Nidos apylinkes


musu klientas UAB Enso Baltic

UAB "Enso Baltic"
2012 m. Įmonės komandos formavimo renginys Juodkrantėje. Orientacinis žaidimas su komandiniais nuotykiais, žygis baidarėmis.
2013 m. Įmonės komandos formavimo renginys Ignalinos rajone.


musu klientas UAB Festina

UAB "Festina"
Įmonės komandos formavimo renginys Nidoje


musu klientas UAB Empower Fidelitas

UAB "Empower Fidelitas"
Įmonės žygis katamaranais per marias į Nemuno deltą


musu klientas UAB AŠA

UAB "AŠA"
Įmonės žygis katamaranais per marias į Nemuno deltą


musu klientas VšĮ Viešosios politikos ir vadybos institutas

VšĮ Viešosios politikos ir vadybos institutas
Komandos formavimo renginys


musu klientas UAB CSO Pharma Baltic

UAB "CSO Pharma Baltic"
Komandinis Nuotykių maratonas Kuršių Nerijoje


musu klientas SIA DANONE

SIA Danone
Nuotykių ralis Kuršių Nerijoje


musu klientas UAB Avad Baltic

UAB Avad Baltic
Naktinis įmonės kolektyvo renginys Klaipėdoje


musu klientas UAB AKZO NOBEL BALTICS

UAB Akzo Nobel Baltics
2011 m. Įmonės klientų motyvacinis renginys
2013 m. Įmonės klientų motyvacinis renginys Kuršių Nerijoje
2014 m. Nuotykių ralis įmonės klientams Nidoje


musu klientas UAB Mikrovisatos servisas

UAB Mikrovisatos servisas
Įmonės 15 metų jubiliejus. Vasaros pramoginis renginys 60 žm. - Nuotykių maratonas Kauno raj.


musu klientas UAB Kardiolita

UAB Kardiolita
Įmonės tarptautinės konferencijos pramoginis renginys pajūryje


musu klientas UAB Brenntag Lietuva

UAB Brenntag Lietuva
Tarptautinio įmonės suvažiavimo žiemos renginys Žemaitijoje


musu klientas statoil

UAB Statoil Lubricants
Įmonės kolektyvo žiemos renginys kaimo turizmo sodyboje


musu klientas UAB Lithuanian Tours

UAB Lithuanian Tours
Aktyvaus poilsio pramogų renginys klientams


musu klientas UAB Estravel

UAB Estravel
2011 m. Buriavimo čempionatas ir kitos pramogos klientams
2012 m. GPS žaidimas su komandos formavimo užduotimis
2013 m. Komandos formavimo renginys įmonės klientui


musu klientas UAB Accel Elektronika

UAB Accel Elektronika
Nuotykių maratonas įmonės kolektyvui 200 žm.


musu klientas UAB Blue Bridge Baltic

UAB Blue Bridge Baltic
Nuotykių ralis įmonės kolektyvui pajūryje 120 žm.


musu klientas The Mice Cream

SIA THE MICE CREAM
Orientavimosi nuotykiai ant žemės ir vandenyje 110 žm.


musu klientas Ewopharma

Ewopharma AG atstovybė Lietuvoje


musu klientas Westexpress

UAB Vestekspress
Buriavimo renginys klientams šalia Palangos


musu klientas Aulaukis Panevėžys

UAB "Aulaukis"
Kolektyvo sutelktumo žiemos renginys


musu klientas NORDEA Bankas

NORDEA Bank Lietuva
Motyvacinis žiemos renginys


musu klientas AAA WRISLIT

UAB "AAA WRISLIT"
Klientų motyvacinis žiemos renginys


musu klientas Baltic Travel Group

UAB "Baltic Travel Group"
Klientų incentive žiemos renginys


musu klientas SCA packaging

UAB "SCA packaging"
Komandos formavimo renginys


musu klientas Philip Morris

UAB "Philip Morris Lietuva"
2009 m. Komandos formavimo renginys
2010 m. Tarptautinės darbo grupės motyvacinis renginys
2013 m. Tarptautinės darbo grupės workshop'as ir komandos formavimo renginys
2013 m. Padalinio komandos formavimo renginys Kuršių nerijoje.


musu klientas Amrop

UAB "Executive search Baltics"
Komandos formavimo renginys


musu klientas ABB

UAB "ABB Lietuva"
2010 m. Kolektyvo sutelktumo renginys
2012 m. Interaktyvus komandinis žaidimas kopose.


musu klientas partizan media

UAB "Partizanas"
Komandos formavimo renginys


musu klientas pramogu bures

N. Ivanausko IĮ "Pramogų burės"
Komandos formavimo renginys klientams


musu klientas ergo

UAB "Ergo Lietuva"
Komandos formavimo renginys


musu klientas adell taivas ogilvy

Adell Taivas Ogilvy, UAB "Adell reklama"
Komandos formavimo žiemos renginys


musu klientas dpjc

LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras
Tęstinių mokymų programa: Strateginis planavimas, Organizacijos konkurencingumo didinimas, Konfliktų valdymas, Streso valdymas, Komandos efektyvinimas ir kt.


musu klientas eurovaistine

Kolektyvo sutelktumo žiemos renginys


musu klientas Tupperware

Tupperware Nordic A/S
Žiemos pramogos Baltijos šalių produktų atstovams


musu klientas UAB LI SADOLIN

UAB "LI SADOLIN"
2009 m. Motyvacinis renginys produktų atstovams
2010 m. Tarptautinė Rytų Europos konferencija ir pramoginė laisvalaikio programa


musu klientas UAB Televizijos ir ryšio sistemos

UAB "Televizijos ir ryšio sistemos"
2009 m. Motyvacinė vasaros išvyka administracijos darbuotojams
2011 m. Motyvacinė vasaros išvyka administracijai


musu klientai Velux Lietuva

UAB "Velux Lietuva"
Kolektyvo nuotykinis vasaros žygis


musu klientai Inlook Vilnius

UAB "Inlook Vilnius"
Renginys vėjo tematika tarptautinei vadovų komandai


musu klientai melga

UAB "Klaipėdos Melga"
Išvyka darbuotojų motyvacijai didinti, buriavimo pramogos


musu klientai tnt

UAB "TNT"
Administracijos kolektyvo vasaros išvyka: kelionė laivu Kuršių mariomis, vandens pramogų programa


musu klientai gfk

UAB "GFK Custom Research Baltic"
Baltijos šalių padalinių Team Building'o renginys


musu klientas bite Lietuva

UAB "Bitė Lietuva":
2014 m. IT skyrius. Nuotykių maratonas Belmonte, Vilniuje
2011 m. Finansų skyrius. Komandos formavimo renginys Kėdainių rajone
2009 m. Skolų valdymo skyriaus TB
Kauno regiono verslo klientų padalinys
Marketingo ir Finansų skyriai
Finansų skyrius
Klientų aptarnavimo skyrius
Produktų vystymo skyrius
2007 m. Skolų valdymo skyriaus TB
Šiaulių, Panevėžio regiono verslo klientų padaliniai


musu klientas Autotrade

UAB "Autotrade"
Skatinamasis vasaros renginys produktų atstovams (110 žm.)


musu klientas Utenos trikotažas

UAB "Utenos trikotažas"
Komandos formavimo ir kūrybiškumo lavinimo seminaras marketingo skyriui


musu klientai Media House

UAB "Media House"
Žygis dviračiais, komandinės pramogos Kuršių Nerijoje


musu klientas hansabankas investiciju valdymas

UAB "Hansa investicijų valdymas"
UAB "Hanza lizingas"


musu klientas boehring ingelheim

Boehringer Ingelheim atstovybė Lietuvoje


musu klientas dnv

UAB "Det Norske Veritas"

2008 metų rudens komandos formavimo renginys
2009 metų vasaros komandos formavimo renginys
2010 metų vasaros komandos formavimo renginys


musu klientas basf

UAB "BASF statybinės medžiagos"


musu klientas microsoft Lietuva

UAB "Microsoft Lietuva" 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai