Turistinis autoralis „Kuršiški klystkeliai“

Įmonių kolektyvams siūlome naują pramogą Kuršių Nerijoje: turistinį autoralį "Kuršiški klystkeliai".

Šio autoralio metu kiekvieno automobilio ekipažas (3-5 dalyviai), turi būti pasiryžęs priimti ir įveikti tiek komandinius, tiek asmeninius iššūkius ir iškovoti nugalėtojo titulą.

Turistiniame autoralyje dalyvaujama su serijiniais (specialiai neruoštais) automobiliais ir aplankomos gražiausios Kuršių Nerijos vietos. Kadangi Kuršių Nerijos nacionaliniame parke automobiliai gali važiuoti tik ant asfaltuotos kelio dangos, daug dėmesio skiriama dalyvių veiksmui gamtoje, išlipus iš mašinos.

Ekipažo nariai įveiks įvairaus sudėtingumo rungtis: orientavimosi miške, komandinio kliūčių ruožo, klausimų apie Kuršių Neriją, KET klausimų, slalomo, interaktyvių užduočių vandens ir vėjo stichijose ir kt. Nors vidutinis ralio greitis yra apie 25-35 km/h, azarto čia tikrai netrūksta, o profesionalūs teisėjai  garantuoja itin aukštą turistinio ralio lygį.

Komandos sutelktumas, teisingos strategijos pasirinkimas, veiksmų plano sudarymas ir tikslus jo vykdymas viso autoralio metu atveda tik vieną komandą aukščiausios apdovanojimų pakylos.

Vietovė
Kuršių nerija arba jūsų pasirinktoje vietovėje.
Trukmė
4,5 val.
Sąlygos
15-100+ dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija.
Kaina
50 Eur/žm. (su savais automobiliais, be pvm)
Autoralis Kuršių nerijoje