Teminis orientacinis žaidimas mieste

Ieškote įdomaus, prasmingo ir suvienijančio veiksmo kartu su kolegomis?

Siūlome pasinerti į  teminį orientacinį žaidimą jūsų mieste. Ar tai bus pajūrio perlas Klaipėda, kuri metams laiko buvo tapusi Prūsijos karališkosios šeimos rezidencija, ar pajūrio vėju alsuojanti Palanga, ar bet kuris kitas Lietuvos miestas, miestelis - nuspręsite jūs. O mes panaudosime savo 10+ metų sukauptą patirtį ir jūsų orientacinį paversime nepamirštamu nuotykiu!

Dalyvaudami orientaciniame žaidime komandomis atrasite ne tik dabartines įžymias ir vaizdingas vietas, tačiau atlikdami užduotis nukeliausite laiku atgal, kad pajustumėte laiko perspektyvą, praeities kartų gyvenimo niuansus, veikdami išvien komandoje patirsite daug nuotykių ir įspūdžių.

Orientacinio žaidimo mieste komandos nariai rinks taškus įveikdami įvairius iššūkius: orientuosis erdvėje pagal žemėlapį ar pagal užšifruotas šaradas, ieškos įdomių miesto erdvių, kuriose jų lauks komandiniai išbandymai. Ar tai būtų specialios užduoties/istorinio teksto paieška prie skulptūros, ar komandinis iššūkis su aitvarais, e-riedlentėmis, vėjaračiais, GPS imtuvais, metalo detektoriais ir kt. - dalyviams reiks pademonstruoti komandinę dvasią ir valią bei kartu nugalėti atrastą iššūkį.

Nuotykių kelias komandas atves, į muziejus, netradicines ir vaizdingas erdves kuriuose reikės surasti temai reikalingą informaciją ir laiku kirsti finišo liniją.

Nugalėtojams paruošime apdovanojimus ir originalūs prizai!

Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų renginio viziją.

Vietovė
Klaipėda, Nida, Juodkrantė, Palanga, etc.
Trukmė
2-6 val.
Sąlygos
Organizuojama bet kuriuo metų laiku. Min. 10 dalyvių.
Kaina
nuo 20 Eur/žm. (be PVM)
Orientacinis nuotykių ralis