Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“

Linksmo Nuotykių žaidimo „Vieša paslaptis“ pagrindinis variklis – komunikacija. Tai komandinės varžybos, kurių metu komandos įtakoja viena kitos strategiją ir veiksmus.

Dalyviai patys pasirenka žaidimo greitį, judėjimo trajektoriją ir rezultatų gavimo būdą. Čia komandinis darbas vyksta linksmai ir kūrybiškai, komandos dydis 3-5 žmonės.

Žaidimo tikslas – kiekvienai komandai atsakyti į 20 klausimų apie vietovę, kurioje vyksta veiksmas. Laimi komanda, kuri per numatytą laiką suranda daugiausiai atsakymų ir pirma pristato juos į finišą. Komandoms yra išdalinamos radijo ryšio stotelės, per kurias jos gali susisiekti su Centriniu štabu ir klausti užuominų ir kitos jiems reikalingos informacijos.

Pokalbiai radijo ryšiu vyksta visiems viską girdint, tad komandos turi kalbėti apdairiai, naudodamos tik joms ir Centriniam štabui žinomus/suprantamus žodžius, kad neišduotų svarbios informacijos. Kita vertus, nėra nieko paslėpta, kas neiškiltų aikštėn, tad tarp visokių plepalų eteryje atidžiai besiklausanti ir tarp eilučių skaitanti komanda gali sužinoti daug apie atsakymą.

Šis žaidimas labiausiai tinka jau „sutvirtėjusiam“ kolektyvui, kuriame šnekama laisvai ir be stabdžių.

Komandoms finišavus suskaičiuojami rezultatai ir apdovanojama geriausiai pasirodžiusi komanda.

Dėmesio, galvok apie ką kalbi – Dydis Brolis stebi tave!

Vietovė
Nida, Juodkrantė, Palanga ir kt. vietovės
Trukmė
2 val.
Sąlygos
Min. 10 dalyvių. Būtina išankstinė rezervacija.
Kaina
22 Eur/žm. be pvm (įskaičiuota: radijo stotelės, žaidimo aprašymai ir instrukcijos)
Žaidimas Vieša paslaptis